Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 03:54:00

Переселенців зі сходу підтримали співробітники КВІ ДПтС України в Чернігівській області

16.10.2014   06:29Агенцiя

Співробітники Ніжинського міського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Чернігівській області відгукнулися на акцію «Допоможи ближньому», яка ініційована Ніжинським міським центром соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді для вимушених переселенців зі сходу України.

Пенітенціарії найбільше уваги приділили маленьким переселенцям, які як ні хто потребує підтримки у складний для них період їх юного життя. Тому, разом із продуктами харчування, сім’ї із Луганська та Донецька, які виховують по двоє діток, отримали м’які іграшки, ляльки, пазли та книжки.

«Маленька Настуся, вхопивши м’яку собачку, одразу назвала його Рябком і сказала, що він буде охороняти їх спокій тут, у Ніжині», - розповів начальник Ніжинської міської КВІ Олександр Сонець.

У той час, коли діти бавилися іграшками, дорослі розповіли про пережиті страшні години, про переоцінку цінностей життя та про надію скорого повернення до своїх домівок.


Прес-служба управління ДПтС України в Черінгівській області

 

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини