Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 19:56:09

Майже 931,7 мільйонів гривень ЄСВ сплатили чернігівці

16.10.2014   06:26Агенцiя

У вересні цього року платники міста перерахували 101,8 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. За словами заступника начальника ДПІ у м. Чернігові Володимира Мехеда, протягом 9 місяців поточного року мешканцями Чернігова сплачено соціального внеску на суму майже 931,7 млн. грн.

Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.

Станом на початок жовтня на обліку в інспекції перебуває більше 31 тисячі платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з них : 7,3 тис. платники - юридичні особи, 23,8 тис. фізичні особи – підприємці.

Нагадуємо, що на веб-порталі Державної фіскальної служби України працює он-лайн сервіс «Реєстр страхувальників».Платники єдиного внеску можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та клас професійного ризику виробництва.
Відповіді на актуальні питання щодо діючого законодаства можна дізнатися на Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС (ЗІР) на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

Звертаємо увагу платників, що звіт з ЄСВ можна надсилати засобами електронного зв’язку. Платники міста мають можливість отримати безкоштовний електронний цифровий підпис у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Кирпоноса, буд. 28, кім. 14. Телефон для довідок: 77-49-27.
 

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини