Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:09:31

"Ми Обираємо мир!" або як діти на годину стали журналістами. ВIДЕО

11.10.2014   19:34Агенцiя

Найзворушливіша прес-конференція, присвячена міському благодійному фестивалю краси і таланту "Міні Міс та Містер Чернігова 2014" відбулася в дискусійному клубі "Експертна думка".

Діти розповіли про свою ініціативу. Щороку вони збирають іграшки та речі для малозабезпечених сімей і передають через Троїцький Собор.

Цього року, у зв'язку з ситуацією в країні, організатори вирішили надати допомогу дітям на звільнених територіях зони АТО. Вони провели спеціальну акцію "Дружба". Діти передають іграшки своїм друзям в Луганську і Донецьку область. Всі учасники фестивалю написали "Лист Дружби", щоб підтримати своїх однолітків в цей важкий момент їхнього життя.

А спеціальним пропуском в театр на фестиваль стане шкільне приладдя для передачі їх постраждалим школярам і допомогу їх сім'ям.

Дуже зворушливо було бачити, як діти на годину стали журналістами, запитували у дорослих про мир і війну, по своїх друзів, що живуть в зоні АТО і про те, що буде далі. Вони плакали, коли читали листи, адресовані до таких же малюків з Луганська та Донецька. Вони передали їм багато малюнків, теплих слів та свої улюблені іграшки.

З дітьми спілкувалися Сердюк Оксана – директор Департаменту сім‘ї, молоді та спорту, Ткач Юрій – начальник управління культури, Борис Атрощенко –начальник управління туризму та стратегічного розвитку міста.
Акцію "Ми Обираємо Мир!" було розпочато 1 червня 2014 року.
Продовженням її стало 17 серпня, коли діти брали участь у благодійному концертному марафоні, де зібрані кошти були передані Чернігівському Національному батальйону.


Дискусійний клуб «Експертна думка»
 

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.