Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 18:52:56

На захист житлових прав громадян

11.10.2014   11:28Агенцiя

Мешканці п’яти квартир житлового будинку по вул. Незалежності, 82 в м. Чернігові не мають змоги набути у встановленому порядку право власності на своє житло.

Справа в тому, що ці квартири купувались у забудовника і мали бути передані місту Державною іпотечною установою. Але у зв’язку зі змінами в законодавстві щодо реєстрації права власності юридичний процес передачі квартир територіальній громаді не було завершено.

З метою захисту законних прав громадян та за результатами вивчення матеріалів звернення фонду комунального майна Чернігівської міської ради, прокуратурою міста підготовлено позовну заяву в інтересах територіальної громади міста в особі Чернігівської міської ради до Державної іпотечної установи про визнання права власності на 5 квартир у цьому будинку.

Вирішення питання визнання права власності в судовому порядку є необхідним, оскільки громадяни матимуть змогу приватизувати житло лише після реєстрації права власності на нього за територіальною громадою міста.

 

За інформацією прокуратури м. Чернігова
 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».