Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:35:47

На Чернігівщині відтепер ЦНАП надаватиме послуги з оформлення та видачі довідки про реєстрацію місця проживання та перебування особи

23.09.2014   07:34Агенцiя

Управлінням ДМС України в Чернігівській області передано до Чернігівського ЦНАП повноваження з надання адміністративної послуги «Оформлення та видача довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи» відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

На виконання затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року № 128/2013 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» Управління ДМС України в Чернігівській області вже понад рік співпрацює з Центром надання адміністративних послуг м. Чернігова з надання послуги - оформлення та видача паспорта громадянина України.

А вже з 15 вересня 2014 року у місцевому ЦНАП, що розташований за адресою: м. Чернігів, вул. Рокоссовського, 20а, чернігівці отримують довідку про реєстрацію місця проживання/перебування особи.

Для належної організації надання довідки, у перші дні роботи з надання зазначеної послуги у Центрі працювала заступника відділу адресно-довідкової роботи Управління ДМС України в Чернігівській області Ірина Кожедуб. Станом на 19 вересня до Центру надання адміністративних послуг по отримання довідки про реєстрацію місця проживання або перебування особи звернулося 33 заявники.


УДМС України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).