Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 10:57:21

Сьогодні треба посилено допомагати фронту і зміцнювати оборону кордону

02.09.2014   16:37

Про це йшлося на прес-конференції, яку 2 вересня для засобів масової інформації провів голова обласної ради Микола Звєрєв.

Насамперед, керівник відзвітував перед журналістами про своє відрядження в зону АТО на схід України, куди вже не вперше супроводжував вантаж гуманітарної допомоги для особового складу чернігівських батальйонів, а також окреслив проблемні аспекти оборонного облаштування кордону та захисту області і держави від російської агресії.

За словами керівника, в нинішніх складних військово-політичних умовах, коли на сході країни розпочалася повномасштабна війна не лише з терористами, але й з регулярною армією сусідньої держави, потрібно терміново оголошувати військовий стан і всім миром стати на захист територіальної цілісності, незалежності і суверенітету України. Сьогодні, зазначив він, координація всіх військових дій по обороні держави повинна належати Генеральному Штабу Збройних Сил України, який би сконцентрував всі зусилля армії і народу для відсічі ворожої агресії.

Микола Звєрєв наголосив, що неодноразово порушував перед вищим керівництвом держави і, зокрема перед Міністром оборони, питання про негайну передислокацію Штабу Північного оперативного військового командування з Рівного до Чернігова. Адже це - в інтересах підвищення обороноздатності і боєготовності північних рубежів нашої країни і навіть всієї Європи. Ще одна з наболілих проблем, яку назвав журналістам керівник, - «п’ята колона», що розхитує державний політичний устрій із середини. Микола Звєрєв закликав майстрів пера і слова ще активніше боротися на шпальтах газет, в теле- і радіоефірі проти розгорнутої сусідньою державою інформаційної війни.

Він також заявив, що після останнього Майдану в Україні не виконано більшість вимог протестувальників: панує корупція, не прийнято нового виборчого законодавства, на здійснено реформи місцевого самоврядування і децентралізації влади, відсутні системні зміни в економіці і соціальній сфері тощо. Ці наболілі проблемні питання вимагають негайного вирішення.

В ході розмови із журналістами голова обласної ради поділився тими напрацюваннями на користь української армії, які робить Українська Асоціація обласних та районних рад, де він очолює одну із її Комісій. На кошти членів цього громадського об’єднання для потреб учасників АТО нещодавно було придбано літак АН-2.

За словами керівника, зважаючи на сучасні виклики, сьогодні зусилля влади також спрямовані на відродження 171-го ремонтного заводу, який у минулому був одним із базових підприємств з ремонту авіаційної техніки. Він висловив сподівання, що вже найближчим часом його роботу буде поновлено.

Микола Звєрєв звернув увагу журналістів на низку інших важливих питань, від вирішення яких залежатиме зміцнення обороноздатності та захисту територіальної цілісності нашої держави, а також відповів на численні запитання.
 

Останні новини Чернігівщини

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ 10:10

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 63,5 млн гривень.

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі 09:46

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників в перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу 09:32

19 листопада в приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено навчальний семінар “Модуль "Кабінет адвоката БПД".

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон 09:17

Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА 09:05

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.