Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 11:05:02

Микола Звєрєв привітав особовий склад військової частини А4507 з черговою річницею від дня її створення

02.09.2014   08:42

Першого вересня голова обласної ради Микола Звєрєв відвідав військову частину А4507 з нагоди 17-ї річниці її створення.

Керівник побажав військовослужбовцям, аби мир, який послав Господь на Чернігівську землю, зберігся, і нам не довелося воювати.

Звертаючись до присутніх, голова обласної ради висловив щиру вдячність за військову службу, яку вони несуть фактично на всіх ділянках українсько-російського кордону, виконують спеціальні завдання і забезпечують обороноздатність країни.

Також Микола Звєрєв побажав військовим та їх родинам міцного здоров’я, сили духу та витримки для виконання бойових завдань.

– Держава в боргу перед армією. Органи місцевого самоврядування беруть на себе функцію соціального забезпечення і допомоги армії. Влада робить все можливе, щоб забезпечити Збройні сили всім необхідним. Але основним в умовах фактичної війни є мобілізація усіх ресурсів і забезпечення технікою, озброєнням та обмундируванням, – підкреслив голова обласної ради.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди річниці від дня створення військової частини А4507 Микола Звєрєв вручив почесні грамоти обласної ради учасникам АТО на сході України: капітану, помічнику оперативного чергового відділення бойового управління Євгену Горбуті, капітану, старшому офіцеру відділення обробки інформації Олександру Муравейнику та старшому сержанту, командиру автомобільного відділення взводу матеріально-технічного забезпечення Федору Сисенко.

Також зі святом військовослужбовців привітали заступник Чернігівського міського голови Станіслав Віхров та підполковник, тимчасово виконуючий обов’язки командира війської частини А4507 Олександр Трощилов.
 

Останні новини Чернігівщини

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ 10:10

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 63,5 млн гривень.

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі 09:46

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників в перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу 09:32

19 листопада в приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено навчальний семінар “Модуль "Кабінет адвоката БПД".

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон 09:17

Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА 09:05

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.