Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 15:22:34

Як вирішуються проблеми безпритульних тварин?

15.08.2014   07:28

Триває місячник гуманного відношення до безпритульних тварин. 13 серпня за ініціативи Громадської ради при облдержадміністрації відбулося засідання за «круглим столом» на тему: «16 серпня — Міжнародний день безпритульних тварин. Як проблеми безпритульних тварин вирішується у м. Чернігові?».

Зустріч відбулася за участі представників Чернігівської міської ради, міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, експертів та представників громадськості.

Під час засідання були розглянуті результати моніторингу виконання міської Програми охорони тваринного світу. Також обговорені питання щодо інформаційно-просвітницьких заходів, що були ініційовані Громадською радою.

Виховання підростаючого покоління на основі принципів гуманності, відповідальності і любові є важливим. Зараз ми напрацьовуємо і плануємо подати до управління освіти міськради пропозиції щодо вдосконалення морально-екологічного аспекту виховання дітей, ― зазначила голова комітету з питань екології та природних ресурсів Громадської ради Валентина Седячко.

Були підведені підсумки стосовно ситуації в Чернігові щодо виконання программ, які стосуються безпритульних та домашніх тварин. Наголошено на необхідності проведення реєстру власницьких тварин, адже 70% безпритульних тварин України складають саме ті, що колись мали господарів.

У результаті обговорення було прийнято за основу Звіт про проведення моніторингу виконання Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у місті Чернігові на 2011—2015 роки.

Також вирішено підготувати звернення до Чернігівського міського голови з вимогою надати пояснення, чому не виконувались окремі пункти вищезазначеної Програми та які перспективи їх подальшого втілення.

Останні новини Чернігівщини

Чоловік відповідатиме перед судом за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян

Чоловік відповідатиме перед судом за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян 13:43

Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян (ч. 1 ст. 259 КК України).

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж у природних екосистемах

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж у природних екосистемах 13:28

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 9 пожеж, що виникли у природних екологічних системах на території Бахмацького, Бобровицького, Варвинського, Ічнянського, Прилуцького та Чернігівського районів.

Відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка

Відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка "З посмішкою про світ автомобілів" 13:05

17 жовтня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка «З посмішкою про світ автомобілів», присвяченої Дню автомобіліста.

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі "В.А.Т.-Прилуки" 12:57

Компанія звернулася за допомогою до місцевої влади. Генеральний директор "В.А.Т.-Прилуки" Артем Скрипка заявив, що прийняті Верховною Радою поправки до законопроекту №1049 роблять виробництво сигарет нерентабельним.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:51

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.