Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:52:33

Чернігівщина продовжує надавати гуманітарну допомогу армії

13.08.2014   07:40Агенцiя

12 серпня чергову партію матеріально-технічної допомоги для бійців з Чернігівщини відправлено в зону антитерористичної операції на схід України.

Під час брифінгу з цієї нагоди, голова обласної ради Микола Звєрєв щиро подякував органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та громадським організаціям, які відгукнулись на заклик обласного представницького органу і вкотре допомогли нашим воїнам, як продуктами харчування, так і товарами широкого вжитку. Особлива подяка керівником була висловлена на адресу ПАТ «Чернігіврибгосп», ВАТ «Продовольча компанія «Ясен», Чернігівської дирекції УДППЗ «УКРПОШТА» та громадської організація багатодітних сімей «Родина».

«Наші бійці мають відчувати, що на малій батьківщині їх не просто чекають, а й підтримують усім чим можливо», - наголосив Микола Звєрєв. Він також повідомив, що в черговий раз особисто супроводжуватиме гуманітарний вантаж до зони АТО, аби переконається, що вся допомога без втрат і зволікань була передана тим, для кого вона збиралася. Як розповів керівник, по ходу руху вантажівки до неї приєднаються ще дві з Києва. Там збором гуманітарної допомоги для військових з Чернігівщини опікувалися місцеві підприємці.

Одночасно з брифінгом журналісти могли спостерігати за процесом завантаження продуктів харчування та різноманітних речей для наших воїнів. Вся допомога спочатку ретельно звірялася з відомостями, а вже потім потрапляла до кузова автівки.

На прохання представників засобів масової інформації голова обласної ради також прокоментував наміри офіційної Москви під конвоєм доправити на схід України вантажі з так званою гуманітарною допомогою.

Микола Звєрєв назвав подібні дії росіян цинічними. За його словами, населення Донбасу дійсно потребує широкої гуманітарної допомоги. Але якщо допомогу пропонує держава, політика якої безпосередньо призвела до виникнення біди, то у цьому проглядається ніщо інше, як відвертий цинізм. «Краще б Російська Федерація забрала свої «гради», міномети і зупинила війну. Це була б найкраща допомога, а ніж та їжа, яку вони нам зараз направляють», - сказав Микола Звєрєв. Він висловив переконаний, що режим Путіна врешті відповість за свої злочини в Україні.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».