Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 11:56:58

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

11.08.2014   13:50Агенцiя

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

З 04 по 10 серпня 2014 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 68,1 тис. осіб та 12,4 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано збільшення пасажирського потоку, у порівнянні з позаминулим тижнем, на 3 тисячі осіб. Затримано 3 порушника державного кордону.

У 2 випадках виявлено та затримано зброю та боєприпаси та у 4 випадках засоби активної самооборони на загальну суму 15 037 гривен.

До адміністративної відповідальності притягнуто 21 особу, на яких накладено штрафів на суму 9 690 гривень.

Через державний кордон не пропущено 154 особи, з яких 28 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 62 громадянина Російської Федерації, 33 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а 29 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.

За вихідні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 23 тис. осіб та 4,1 тис. транспортних засобів.

Через державний кордон не пропущено 64 особи, з яких 14 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 29 громадян Російської Федерації, 17 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а інші не мали відповідного фінансового забезпечення на час перебування в Україні.

Протягом тижня проводились роботи з інженерно-технічного облаштування ділянки державного кордону, в ході яких споруджувались та вдосконалювались захисні споруди, інженерні загородження та перешкоди.


Прес-служба прикордонного загону
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини