Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 11:00:16

Міліція викрила группу торгівців "живим товаром"

06.08.2014   11:17

Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС в Чернігівській області припинили діяльність злочинної групи, яка протягом кількох років відправляла жінок з Чернігівщини до Російської Федерації для заняття проституцією.

Двоє жительок Далекого Сходу РФ організували надання сексуальних послуг у своїх приватних готелях. Постачали «живий товар» до Росії троє українських вербувальників. За кожну дівчину вони отримували по 500 доларів США.

Як розповів начальник УМВС в Чернігівській області генерал-майор міліції Олег Демченко, зловмисники в першу чергу вербували жінок з фінансовими проблемами, безробітних та тих, що мали кредитні зобов’язання. Заманювали великими статками, оплатою усіх витрат на дорогу та проживання, можливістю позбавитися від матеріальних проблем.

Так, протягом 2014 року троє українок завербували та переправили через Державний кордон України до Російської Федерації біля десяти жінок з Київської, Чернігівської, Дніпропетровської, Одеської та Донецької областей, які в подальшому потрапили в сексуальне рабство.

Зловмисниці підшукували молодих дівчат, яким надавали завідомо неправдиву інформацію про те, чим доведеться займатися в РФ. Дівчат переправляли до Москви, а звідти на Далекий Схід.
Жертви в готелях надавали сексуальні послуги за грошову винагороду. В день обслуговували від 10 до 15 клієнтів, всі гроші у них забирала хазяйка, давала тільки на дрібні витрати.

З готелю дівчата вийти не могли, бо перебували під постійним контролем. З них вимагали відпрацювати декілька тисяч доларів, які нібито були витрачені на переліт, оформлення документів, проживання та харчування.

Олег Демченко підкреслив, що на кожній секс-рабині російські притоноутримувачі заробляли від 100 до 150 доларів США за одну годину, тобто приблизно 150-200 тисяч доларів США щомісячно, маючи штат з десяти українських невільниць.

В ході проведення комплексу оперативних та слідчо-розшукових заходів в липні 2014 року працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Чернігівській області затримали двох вербувальниць під час спроби переміщення через державний кордон ще п’яти дівчат. На даний час торгівці «живим товаром» перебувають в слідчому ізоляторі Чернігова.

В ході проведення слідчих дій по кримінальному провадженню, відкритому за статтею 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми) встановлена причетність до злочинної діяльності транснаціональної та міжрегіональної злочинної групи п’яти осіб — двох росіян та трьох громадян України.

Під час обшуків у останніх заарештовано загального майна на суму близько 1 мільйону гривень — житлові будинки, квартири, торгові точки, автотранспорт тощо.

Работоргівцям загрожує покарання до 15 років позбавлення волі.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 09:51

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

25 квітня: цей день в Україні і світі

25 квітня: цей день в Україні і світі 08:47

ДЕНЬ 792 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 792 RUSSIAN AGRESSION

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.