Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 10:42:40

Ситуація на державному кордоні в межах Чернігівщини контрольована

23.07.2014   07:02

Про поточний стан на державному кордоні у межах Чернігівської області поінформував 22 липня на брифінгу начальник прес-служби Чернігівського прикордонного загону Олександр Дудко.

За його словами, починаючи з 23 січня поточного року охорона державного кордону здійснюється в посиленому режимі. Протягом минулого тижня обстановка на кордоні суттєвих змін не зазнала. Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість кордонів держави, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

За минулий тиждень на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 66,4 тисяч осіб та 12,5 тисяч транспортних засобів. У порівнянні з позаминулим тижнем, зафіксовано збільшення пасажирського потоку на 8 тисяч осіб. Затримано 4-х порушників державного кордону. Загалом, транспортний потік зменшився в кілька разів. Це, за словами Олександра Дудка, обумовлено відсутністю бажаючих серед громадян РФ та Білорусі відпочивати на півдні України.

До адміністративної відповідальності притягнуто 39 осіб, на яких накладено штрафів на суму 16200 гривень.

Також за минулий тиждень через державний кордон не пропущено 115 осіб, з яких 18 — потенційні незаконні мігранти. Серед них 48 громадян Російської Федерації, 20 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України. А ще 28 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.

На випадок збройного вторгнення Чернігівський прикордонний загін має достатню кількість озброєння (стрілецького та протитанкового). А всі його підрозділи пройшли бойове злагодження. Акцентував увагу Олександр Дудко на зміні морального аспекту у підході до охорони державного кордону з боку персоналу прикордонної служби.

— Прикордонники морально зміцніли. Вони здатні прийняти бій. Зміни відбулися докорінні, і це добре, — зазначив Олександр Дудко.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 10:34

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1196 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 10:28

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

"Живописні переливи" 10:07

17 жовтня у МЦБ ім. Л.Забашти відбулося відкриття персональної виставки Алли Дякончук «Живописні переливи».

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785 09:44

Чернігівському туристично-інформаційному центру (ТІЦ) виповнюється рік. Заслуженим подарунком до першої річниці стало здобуття сертифікату на відповідність стандарту ISO-14785.

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права 09:35

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з матерями та дружинами загиблих у зоні проведення АТОООС героїв Чернігівщини, членкинями громадської організації «Родина воїна».