Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 02:12:32

Ще раз про молодіжний табір на Голубих озерах

03.07.2014   09:04

Другого липня відбувся брифінг директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту ОДА Оксани Сердюк. На ньому вона презентувала результати роботи триденного табору молодіжного активу «Чернігівщина за єдину Україну».

Також до участі були запрошені троє учасників табору, один педагог-організатор та начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Куликівської РДА.

Тема цьогорічного молодіжного табору настільки була широко та масово озвучена, що на брифінг прийшло журналістів менше ніж учасників та організаторів.

Здавалося, що головна мета заходу було ще раз наголосити: «Ми вважаємо, що захід вдався. Табір потрібно проводити і надалі, зробивши його традиційним». І що у ньому відпочивала дійсно патріотична молодь з усіх районів Чернігівщини. Оксана Станіславівна декілька разів наголошувала, що цьогорічний захід – це поєднання патріотичного виховання, національної свідомості та творчого розвитку молоді. А представниця Куликівської РДА зазначила: «Табір підкорює новизною. Розумієте, що якщо якийсь захід проводиться більше ніж три роки, то потрібно змінювати формат». За її словами на Голубих озерах зібралася «як ніколи патріотично налаштована молодь».

Всього у палатках на Голубих озерах відпочивали-працювали 250 молодих осіб з усіх районів. Особисто у мене склалося враження, що учасників відбирали за принципом: я цього хлопця-дівчину знаю. Принаймні так було у Куликівському районі. За словами Інни Янголь: «Як тільки дізналася про табір, подзвонила Дмитру. Він у нас активіст-універсал: і співає, і танцює, і організатор. І доручила йому зібрати команду».

Учасники табору, присутні на брифінгу, також поділилися враженнями від табору. Всі вони задоволені і місцем проведення, і організацією, і майстер-класами. «Ці три дні були часом відпочинку і нових відкриттів», - зазначив Дмитро Грінченко.
Представниця організації «Молодь Демократичного Альянсу" у Чернігові Антоніна Бескровная розповіла, що у таборі можна було «напитися патріотизму». Також дівчина додала, що цей табір довів, що українці можуть самі добре організовувати заходи.

За словами Оксани Сердюк до участі у заходах потрапили представники громадських організацій (ГО «СОТА», Молодь Демократичного Альянсу" у Чернігові). «Ми не ставили за критерій участь чи не участь у громадських організаціях та рухах», - сказала директор Департаменту. (А як же представники патріотичних організацій, як-то гайди, пластуни та інші?)

На організацію дозвілля 250 хлопців та дівчат було витрачено 120 тисяч гривень. Сюди входила вартість проїзду, харчування, оренда обладнання, замовлення патріотичної символіки та футболок для учасників. За які кошти добиралися до табору творчий колектив «Сіверські клейноди», педагоги-організатори, представники спортивних організацій та інші колективи, що допомагали організовувати змістовне дозвілля відпочиваючій молоді, не зрозуміло.

Керівник Департаменту також наголосила на тому, що на відміну від інших років молодь поводилася дуже організовано, що зранку у таборі було дуже чисто, і на ранкову зарядку не треба було нікого «виганяти».

Хочеться вірити, що ці 250 молодих представників районів та міст Чернігівщини, повернувшись додому, зможуть організувати своїх ровесників і передати їм той заряд патріотизму та свідомості, який вони отримали за ці три дні у молодіжному таборі.
 

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.