Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 06:07:22

Кияновський і Сенчик продали Ічнянській РДА палива на півмільйона

12.06.2014   13:25Агенцiя

Відділ освіти Ічнянської райдержадміністрації Чернігівської області за результатами проведення відкритих торгів 6 червня 2014 року уклав договір з ічнянським ТОВ АЗС «Крос» на постачання палива на загальну суму 494 300 грн.

Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

Замовлено бензин марки А-95 – 6500 л (за ціною 14,7 грн/л), А-92 – 17500 л (за ціною 14,5 грн/л), дизельне паливо - 10000 л (за ціною 14,5 грн/л).

За інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців одним із засновників ТОВ АЗС «Крос» є Кияновський Віктор Павлович. Кияновський є депутатом Чернігівської обласної ради від СПУ, головою правління ПАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла».


 
*інформація з веб-сайту Чернігівської обласної ради «Список депутатів Чернігівської обласної ради станом на 24 лютого 2014 року»

Також одним із засновників АЗС «Крос» є Сенчик Олександр Васильович. На Ічнянщині відомий в тому числі й тим, що свого часу був головою правління ВАТ «Парафіївський цукровий завод». Був обраний депутатом Ічнянської райради від Народної партії.

Крім «Кросу» в торгах приймав участь ще один учасник - ТОВ ВТФ «Авіас». Як свідчить протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів, по першому лоту цінова пропозиція «Авіасу» не відрізнялася від цінової пропозиції АЗС «Крос» (95 550 грн. за 6 500 літрів бензину марки А-95). Згідно з умовами документації конкурсних торгів у випадку однакового значення ціни, учасник-переможець визначається шляхом голосування членів комітету з конкурсних торгів простою більшістю голосів за участю в голосуванні не менш двох третин членів комітету. Якщо результати голосування розділилися порівну, вирішальний голос має голова комітету з конкурсних торгів.
   
Матеріал підготовлений у рамках проекту "Об'єднуємося заради реформ (UNITER)", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Останні новини Чернігівщини

На

На "Кришталі року-2019" Ніжинська міська ОТГ отримала свій "Бюджетний Оскар" 16:33

19 листопада відбулося нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості "Кришталь року-2019".

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови 16:22

«Ну що б, здавалося, слова…» – в музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася V імпреза – літературно-музична композиція студентського поетичного театру «Словотвір».

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:10

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніна Коцур:

Ніна Коцур: "На сцені я живу" 13:05

Ім'я заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ніни Коцур чернігівські шанувальники хорової та естрадної пісні вимовляють із захопленням. 35 років, як співає вона на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.