Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 10:42:35

В Україні запрацював сайт для написання листів народним депутатам

04.06.2014   16:39Агенцiя

Минулого тижня запрацював веб-сайт napyshy.org, за допомогою якого можна надіслати звернення народному депутату України.

На сервісі доступні онлайн-форми та зразки публічного звернення, прохання про допомогу або повідомлення про порушення закону. Інтернет-користувачеві необхідно лише заповнити їх відповідно до своєї ситуації.

У правилах користування ресурсом автори сервісу зазначають, що «кожен громадянин повинен розуміти, що звернення, надіслане електронною поштою нічим не відрізняється від звернень, надісланих поштою чи переданих до його приймальні».

Отже, для розгляду звернення громадянин має зазначити своє прізвище, ім’я та по-батькові, адресу та номер телефону.

Як повідомили MediaSapiens адміністратори ресурсу, із дня запуску сайту 27 травня до 3 червня громадяни за його допомогою написали 189 звернень. Частина з них опублікована на сайті. Однак публікація відбувається лише у тому разі, якщо користувач сам захоче зробити своє звернення публічним.

Ініціатива щодо створення такого сервісу належить народному депутату України Ользі Бєльковій. Реалізацію цієї ідеї забезпечили програмісти-волонтери Іван Пасічник, Олексій Петренко та Антон Дятлов.

napyshy.org


Телекритика

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 10:34

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1196 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 10:28

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

"Живописні переливи" 10:07

17 жовтня у МЦБ ім. Л.Забашти відбулося відкриття персональної виставки Алли Дякончук «Живописні переливи».

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785 09:44

Чернігівському туристично-інформаційному центру (ТІЦ) виповнюється рік. Заслуженим подарунком до першої річниці стало здобуття сертифікату на відповідність стандарту ISO-14785.

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права 09:35

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з матерями та дружинами загиблих у зоні проведення АТОООС героїв Чернігівщини, членкинями громадської організації «Родина воїна».