Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 03:48:23

Прокуратурою виявлено фальсифікацію протоколу щодо "Ялівщини"

16.05.2014   11:52Агенцiя

Прокуратурою міста проведено перевірку в діяльності Чернігівської міської ради щодо проведення 24.04.2014 засідання її постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

Встановлено, що протокол засідання цієї комісії, який  в подальшому став підставою для винесення на голосування 40 сесії 6 скликання міськради питання щодо безоплатної приватизації земель в урочищі «Ялівщина», має ознаки фальсифікації.

З чотирьох членів комісії, які, згідно цього протоколу, одноголосно проголосували за можливість включення (рекомендації) вказаного питання до порядку денного сесії, один не підтвердив своєї участі в засіданні комісії та голосуванні.

Таким чином, у діях службових осіб постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин Чернігівської міської ради вбачаються ознаки складу злочину, передбаченого  ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення). Розпочато кримінальне провадження.

Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Передані в приватні руки земельні ділянки в урочищі "Ялівщина" накладаються на територію археологічних пам’яток і можуть належати тільки державі, — прокуратура

Прокуратурою терміново розпочато перевірку «роздачі» земель ландшафтного парку "Ялівщина"

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини