Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:20:52

Батальйон "Чернігів" присягнув Україні

10.05.2014   17:43

Особовий склад новоствореного батальйону міліції спеціального призначення «Чернігів» в урочистій обстановці склав присягу на вірність українському народові. На подвір'ї навчального центру підготовки працівників ОВС УМВС України в Чернігівській області вишикувалися 46 бійців батальйону. Загалом підрозділ буде налічувати 200 міліціонерів, тож процес доукомплектування ще триватиме.

Але той особовий склад, що першим виявив бажання служити на благо народу і пройшов відповідну підготовку, повинен приступити до несення служби якомога швидше: така вимога часу. Від керівництва обласного Управління внутрішніх справ нових колег привітав заступник начальника УМВС полковник міліції Валерій Костильов.

- Український народ вірить у свою міліцію, покладає сьогодні на неї дуже великі надії, значною мірою пов'язує з нею майбутнє держави та суспільства, - підкреслив Валерій Миколайович. - Я впевнений, що завдання, поставлені перед нами Урядом та Міністерством внутрішніх справ України, ми виконаємо. Бажаю вам, щоб сьогоднішнє свято прийняття Присяги стало стартом для вагомих здобутків на ниві правоохоронної діяльності та додало впевненості у вірності обраного шляху. Я висловлюю вам подяку за ваш вибір. З цього часу ви - правоохоронці стародавньої Сіверської землі.

Майже всі бійці спеціального батальйону загартовані київським Майданом. А командиром призначено Романа Феськіва, який донедавна був сотником 14-ї сотні тамтешньої Самооборони.

- Посилений курс підготовки працівників новоствореного підрозділу міліції тривав 10 днів, - розповів Роман. - Цього, звичайно, мало, але треба враховувати, що у складі батальйону вистачає й таких, хто має досвід служби у військах спецпризначення тощо. Тож загальна готовність особового складу доволі висока. Крім того, ніщо не заважає продовжувати навчання, підвищувати свій професіоналізм вже у процесі службової діяльності.

До забезпечення батальйону «Чернігів» захисним спорядженням долучилися місцеві благодійники. Зокрема, помічник-консультант народного депутата Владислава Атрошенка, обраного від Чернігівщини, вручив бійцям бронежилети.

Заключним акордом урочистого шикування стало освячення бійців, які щойно присягнули на вірність українському народові. Цю важливу церемонію провів настоятель храму Святої Катерини Євген Орда.

Вже наступного дня після складання Присяги особовий склад батальйону міліції спеціального призначення «Чернігів» нестиме патрульну службу із забезпечення правопорядку на вулицях та у громадських місцях обласного центру.

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.