Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 02:00:30

Пенітенціарії Чернігівщини зібрались на підсумковій нараді І кварталу 2014 року

06.05.2014   10:18Агенцiя

30 квітня на базі Чернігівської виправної колонії № 44 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області під головуванням начальника управління полковника внутрішньої служби Валерія Пісклова відбулась розширена нарада,

присвячена підведенню підсумків оперативно-службової діяльності органів і установ Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.
В нараді взяли участь керівний склад управління та установ області. Серед запрошених також були представник Прокуратури Чернігівської області Олександр Назаренко та заступник начальника Головного управління юстиції в Чернігівській області Володимир Бобруйко.
Перед початком наради було проведено стройовий огляд. Під час огляду був перевірений стан форменого одягу і зовнішнього вигляду особового складу. А головне – це визначення стройової виправки пенітенціаріїв та стройових навичок.
Розширена нарада урочисто розпочалась гімном Державної пенітенціарної служби України.

Збори включали в себе ряд найважливіших питань діяльності пенітенціаріїв області. Досить активно обговорювались питання діяльності відділів режиму та охорони, нагляду і безпеки, оперативних відділів та стан комунально-побутового забезпечення в органах та установах Чернігівської області протягом І кварталу 2014 року.

Начальник управління Валерій Пісклов коротко зупинився на пріоритетних напрямках діяльності служби в Чернігівській області. Зокрема, необхідності подальшої активізації роботи по недопущенню злочинів та неухильному дотриманні прав і свобод людини співробітниками при виконанні своїх службових обов'язків.
Значними були питання соціально-виховної та психологічної роботи, діяльність кримінально-виконавчої інспекції та кадрового забезпечення в установах Чернігівщини. Окремо було обговорено питання підготовки до проведення виборів – 2014, амністії та протидії корупції в органах та установах ДПтС України в Чернігівській області.

Всі виступаючі підготували до перегляду мультимедійні презентації, які значним чином полегшили сприйняття інформації та на наглядних прикладах продемонстрували напрацювання співробітників.

В ході наради пенітенціарії підвели підсумки роботи, проаналізували позитивні та негативні аспекти на пріоритетних напрямках службової діяльності, розглянули питання зміцнення дисципліни і законності серед особового складу.

Проаналізувавши показники службової діяльності співробітників служби в Чернігівській області, колеги спільно зі своїм командуванням мали змогу чітко окреслити ряд завдань, виконання яких має позитивно сприяти на подальші результати роботи управління та підпорядкованих установ.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини