Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 00:04:11

У Чернігові прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом нецільового використання коштів природоохоронного фонду

30.04.2014   11:55

Прокуратурою міста Чернігова розпочато кримінальне провадження за фактом умисного здійснення нецільового використання бюджетних коштів. Мова йде про утримання за рахунок коштів Чернігівського міського фонду охорони навколишнього природного середовища структурного підрозділу КП «АТП-2528» — «Екологічної інспекції». Попри те, що в назві цієї структури є слово «екологічна», її фінансування не належить до тих витрат, які законодавство дозволяє робити за рахунок природоохоронного фонду.


У діях службових осіб міськради вбачаються ознаки складу злочину, передбаченого  ч. 1 ст. 210 КК України (нецільове використання бюджетних коштів у великих розмірах).

Про це повідомив прокурор м. Чернігова, радник юстиції Андрій Криворучко.

— Зарплата і адміністративні витрати комунальних підприємств мають фінансуватися з загального фонду міського бюджету, — додав він. — А кошти місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища, за законом, витрачаються на природоохоронні заходи, вичерпний перелік яких затверджений Постановою Кабінету міністрів України.

На неприпустимість нецільового використання коштів природоохоронного фонду Чернігівській міській раді в попередні роки вже вказували висновки перевірок органів фінансового контролю, а також рішення апеляційного адміністративного суду, яке набрало законної сили.


Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу 15:24

За вказані порушення фізичним особам-порушникам донараховано більше ніж 310 000 грн.

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина 15:13

18 листопада, зі святом ніжинських студентів привітав міський голова Анатолій Лінник.

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг 11:28

Від початку 2019 року землевпорядники Чернігівської області надали населенню 838 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 796,3 тис. послуг надано на безоплатній основі.

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік 11:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада підтримав проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини