Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 жовтня, 06:56:45

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

24.03.2014   10:15

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 23 березня по 08 годину 24 березня 2014 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 11 пожеж, з яких 1 на об'єкті, 6 в житловому секторі, 2 сухої трави, 1 сміття та 1 настил в лісі.

1. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, с. Углова Рудня Об 11 год. 25 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 10000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30000 грн.

2. Пожежа сухої трави Козелецький район, біля с. Пізнє О 14 год. 59 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20000 грн.

3. Пожежа настилу в лісі Козелецький район, біля с. Короп'є О 15 год. 19 хв. сталася пожежа настилу в лісі на площі 0,1 га. Власник - ДП "Козелецьрайагролісгосп". Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток встановлюється. Врятовано лісовий масив на площі 20 га.

4. Пожежа сухої трави Ріпкинський район, біля с. Пилипча О 18 год. 00 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

5. Пожежа в житловому секторі м. Бобровиця, вул. Дзержинського О 18 год. 04 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю. Причина та збиток встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150000 грн.

6. Пожежа в житловому секторі Новгород-Сіверський район, с. Горбове О 19 год. 25 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10000 грн.

7. Пожежа сміття м. Чернігів, пр. Миру О 21 год. 40 хв. сталася пожежа сміття на площі 10 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 1000 грн.

8. Пожежа на об'єкті Городнянський район, с. Мощенка О 02 год. 10 хв. сталася пожежа гаражів. Вогнем знищено покрівлю. Ймовірна причина - підпал. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200000 грн.

9. Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. Здрягівка О 02 год. 20 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина та збиток встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20000 грн.

10. Пожежа в житловому секторі Козелецький район, с. Бригинці О 02 год. 44 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 7 кв. м, пошкоджено майно. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 4000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40000 грн.

11. Пожежа в житловому секторі м. Борзна, вул. Партизанська О 04 год. 30 хв. в нежитловому господарстві сталася пожежа літньої кухні. Вогнем знищено покрівлю на площі 20 кв. м. Причина та збиток встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70000 грн.
 

Останні новини Чернігівщини

Тривають заняття з офіцерами-авіанавідниками Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України

Тривають заняття з офіцерами-авіанавідниками Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України 12:38

На Чернігівщині тривають планові збори з поліпшення бойової підготовки офіцерів груп авіаційних навідників Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України.

На порушників накладено штрафні санкції на загальну суму 105380 грн

На порушників накладено штрафні санкції на загальну суму 105380 грн 12:25

Рішенням адмінколегії тервідділення доведено, що ТОВ «АГРОФІРМА «СИЛЬЧЕНКОВЕ» (Талалаївський район) та ТОВ «АГРІТАЛ» (Талалаївський район) вчинили порушення, передбачене п.4 ч.2 ст.6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій під час проведення земельних торгів.

Міський голова Чернігова: компанія

Міський голова Чернігова: компанія "Євротек" має відчути свої зобов’язання перед містом 12:10

На ранковій нараді у муніципалітеті 22 жовтня керівник КП «Деснянське» Віктор Пригара повідомив, що підприємство має збитки через небажання компанії «Єворотек» (мережа магазинів «Союз» та «Квартал») заключати договори з благоустрою прилеглої території. І також не компенсує витрати КП за благоустрій.

Капела бандуристів ім. О.Вересая – перший учасник “Бандурного абонементу”

Капела бандуристів ім. О.Вересая – перший учасник “Бандурного абонементу” 11:50

У серії творчих програм обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм 20 жовтня з’явився новий проєкт - “Бандурний абонемент”.

У Чернігові поліцейські затримали лідерку та учасників місцевого наркокартелю

У Чернігові поліцейські затримали лідерку та учасників місцевого наркокартелю 11:16

Внутрішня безпека НПУ викрила організовану злочинну групу, яка займалася виготовленням та збутом опію ацетильованого в особливо великих розмірах на території Чернігова.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини