Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 грудня, 11:47:47

Чернігівську молодь навчать організовувати літні табори та дозвілля для дітей

20.03.2014   21:00Агенцiя

Відділ у справах сім'ї та молоді ініціює проведення циклу тренінгів для тренерів та організаторів масових заходів й таборів для дітей та молоді

Мета навчання: надати основних навичок організації змістовного дозвілля напередодні весняно-літнього періоду.

Тренерами виступлять досвідчені працівники відділу та Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання, а також волонтери-молоді активісти з числа тих, які протягом багатьох років відвідують заходи відділу.

Ті учасники циклу тренінгів, які відвідають з 4-х передбачених мінімум 3, отримають сертифікати.

Теми, що будуть розглянуті на 1-ому тренінгу (22 березня): пряма та таємна мета заходу; методика командоутворення; ролі тренерів, організаторів, виконавців, учасників; планування заходу; складання кошторису.

Тренінг 2-й (29 березня). Організація таборів (стаціонарні, наметові, тематичні, виїзні, міжнародні, джамборі, табір вихідного дня) з особистого досвіду.

Наступні два тренінги матимуть основний напрямок – це підготовка та організація масових заходів, теми будуть уточнені на основі запитів від учасників тренінгів.

Пропонується взяти участь у заходах також й тим, кого «вже нічим не здивуєш», щоб поділилися досвідом, знаннями, цінною інформацією. Бо небагато в житті того, чим можна поділитися без втрати для себе.

За інформацією відділу у справах сім'ї та молоді

Останні новини Чернігівщини

Медзаклади первинної ланки шести районів області отримали спеціальний автотранспорт

Медзаклади первинної ланки шести районів області отримали спеціальний автотранспорт 09:38

Ще 12 нових автомобілів «Renault Duster» отримали центри первинної медико-санітарної допомоги Чернігівщини.

У Талалаївській об’єднаній громаді відкрили

У Талалаївській об’єднаній громаді відкрили "Інклюзивно-ресурсний центр" 08:42

У новій комунальній установі будуть опікуватися дітьми з особливими освітніми потребами. У штаті «Інклюзивно-ресурсного центру» є вчитель-логопед, дефектолог та практичний психолог, зазначено на сайті громади.

Чернігівці вчилися встановленню справедливості щодо репресованих комуністичним режимом

Чернігівці вчилися встановленню справедливості щодо репресованих комуністичним режимом 08:35

«Проблематика і досягнення процесу реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму» — під такою назвою 7 грудня у Києві проведено семінар, який організували Український інститут національної пам’яті та Національна комісія з реабілітації репресованих — жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років, за участю чернігівців.

ТОВ

ТОВ "ТРАНС ЛАЙН ГРУП" знайшов працівників У Ріпках 08:17

Нещодавно у пошуках майстрів, водіїв автотранспортних засобів та дорожніх робітників до Ріпкинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості звернувся чернігівський роботодавець ТОВ «ТРАНС ЛАЙН ГРУП».

Іво Бобул: концерт на сцені Філармонійного центру

Іво Бобул: концерт на сцені Філармонійного центру 08:07

Народний артист України Іво Бобул 7 грудня з сольним концертом виступив перед чернігівськими глядачами на сцені обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини