Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 09:39:53

У Чернігівській міськраді координують допомогу військовим

20.03.2014   16:08

У Чернігівській міській раді розпочали роботу щодо впорядкування надання допомоги військовим. Про це під час наради за участю підприємців у міськраді повідомив заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров.

За його словами, чернігівці надають посильну допомогу військовим частинам, однак одні отримують в обсягах, що перевищують їхні потреби, інші – не отримують того, чого потребують. "Для координації цієї справи у місті ми визначили відділ з питань діяльності правоохоронних органів міської ради, який володітиме інформацією про реальні потреби конкретних військових частин, і надаватиме необхідну інформацію охочим допомогти", - сказав С.Віхров, уточнивши, що отримавши необхідну інформацію, підприємці будуть взаємодіяти напряму з командирами частин.

Також заступник міського голови закликав чернігівців зберігати спокій. "Не потрібен ажіотаж. Військові знають, що вони роблять", - підкреслив він. Посадовець додав, що патріотизм та допомога військовим мають об'єднати усіх представників громади.

Начальник відділу по взаємодії з правоохоронними органами міської ради Валерій Селівон запропонував підприємцям надавати військовим частинам матеріальні цінності за накладними: одну залишати у себе, одну – у командира частини, і ще одну – передавати до обласного військкомату.

Присутні на нараді військові поінформували, що з мобілізаційним ресурсом проблеми у Чернігові наразі відсутні, натомість мобілізація техніки з національної економіки не відбувається у визначених обсягах. "Прокуратура працює і буде працювати, але ми не маємо для цього часу. Збройні Сили України за два тижні роблять те, що не було зроблено за останні двадцять років", - заявив заступник командувача оперативного командування "Північ" полковник Володимир Яцентюк.

Чернігівський військкомат відкрив рахунок для перерахування коштів на підтримку військовослужбовців. Інформація буде розміщена у якості соціальної реклами на біг-бордах по місту.


Довідково: Координатор – Селівон Валерій Анатолійович – начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів міської ради. За інформацією звертатися за телефоном – 77-40-14.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 грудня до 8:00 13 грудня 2019 року.

Відбувся відкритий показ фільму

Відбувся відкритий показ фільму "Bellingcat: Правда в світі постправди" 08:47

З 25 листопада по 13 грудня на Чернігівщині проходить XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, тема якого – цифрові технології та захист прав людини у мережі.

Розпочалася операція

Розпочалася операція "Новорічна ялинка 2020" 08:36

Для посиленого контролю, щодо збереження зелених насаджень у святкові дні Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області розпочато проведення щорічної природоохоронної операції «Новорічна ялинка».

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн 08:29

Чернігівський окружний адміністративний суд, погодившись із позовними вимогами прокуратури, зобов’язав райдержадміністрацію вжити заходів до оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під будівлею закладу освіти орієнтовною вартістю понад 850 тис. грн.

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом 08:14

Поліцейські затримали домашнього агресора, який погрожував зброєю правоохоронцям.