Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 17:14:11

Ситуація на державному кордоні стабільна і контрольована

11.03.2014   08:07

Про це голові обласної державної адміністрації Володимиру Івашку доповів начальник Чернігівського прикордонного загону Олександр Птиця під час відвідування очільником області міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка».

За словами Олександра Птиці, наразі охорона державного кордону здійснюється у посиленому режимі з метою недопущення в’їзду в Україну екстремістськи налаштованих громадян або незаконного провозу зброї, вибухівки, боєприпасів та інших засобів терору.

На даний час в пунктах пропуску спостерігається певне зменшення пасажиро-транспортного потоку на в’їзд і виїзд з України, разом з тим на державному кордоні всі пункти пропуску функціонують у штатному режимі.

Як запевнив начальник Чернігівського прикордонного загону, в разі необхідності Державна прикордонна служба України буде виконувати свої завдання за призначенням, тобто не тільки охороняти, а й обороняти державний кордон.

Олександр Птиця також спростував інформацію щодо появи військової техніки поблизу українсько-російського кордону.

«Можу авторитетно заявити, що на державному кордоні ні з боку Російської Федерації, ні з боку Республіки Білорусь жодної одиниці військової техніки зафіксовано не було», - зазначив начальник Чернігівського прикордонного загону.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини