Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 жовтня, 11:18:52

Обласний штаб національного спротиву: "Міліції треба займатися своєю справою, а не політикою!"

17.02.2014   18:39Агенцiя

Заява прес-служби обласного штабу національного спротиву

Начальник УМВС в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик заявив про причетність до євромайдану затриманих молодиків, які підозрюються у розбійних нападах в Чернігові. Жодних доказів, крім посилань на слова самих затриманих, надано не було. Проте поспішність, з якою зроблено таку заяву, свідчить про її замовний політичний характер, направлений на дискредитацію мирного протесту під стінами обласної адміністрації.

Прес- служба обласного штабу національного спротиву уповноважена заявити, що заява керівника обласної міліції є не відповідною реальному стану справ. Адже чергування неповнолітніх у наметі євро майдану в Чернігові неможливе в принципі (за рішенням штабу), а просте перебування будь- яких громадян на масових акціях ніким не регламентується.

Висловлюючи задоволення від оперативної роботи міліції по затриманню підозрюваних у нападах на громадян, прес-служба наголошує: якби всі підрозділи міліції виконували свої прямі функції, а не масово охороняли обласну адміністрацію та не перебували на Майдані в Києві, громадський порядок був би у Чернігові на порядок вищим і подібним розбійним нападам можна було б запобігти.

Сіверщина

Останні новини Чернігівщини

Щоб

Щоб "тихе полювання" було в задоволення 09:39

Осінь – чудова пора для збирання грибів. Щоб зробити це хобі цікавим і головне – безпечним, варто дотримуватись правил, які допоможуть не лише зробити відвідування лісу приємним, а й зберегти здоров’я.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Талант у спадок" 09:31

18 жовтня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Талант у спадок».

Чернігівською митницею припинено 894 порушення митних правил

Чернігівською митницею припинено 894 порушення митних правил 09:14

Протягом січня-вересня 2019 року за фактами порушень митного законодавства Чернігівською митницею ДФС було заведено 894 справи про порушення митних правил, загальною вартістю предметів правопорушення – понад 3,9 млн гривень.

Чернігівські ради стабільні

Чернігівські ради стабільні "середнячки" в рейтингу коаліції "Прозори ради" 09:00

17 жовтня відбулась прес конференція «Чи впливає рейтинг на прозорість та підзвітність Чернігівських рад?». Члени коаліції «Прозорі ради» презентували результати рейтингу участі громадян в процесі прийняття рішень органами місцевого самоврядування.