Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 жовтня, 11:34:59

Фінінспектори Чернігівщини виявили втрат на суму 2,4 млн грн під час ревізій професійно-технічних закладів

17.02.2014   10:48Агенцiя

Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області у 2013 році виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 2,4 млн грн під час ревізій у 14-ти професійно-технічних навчальних закладах.

Зокрема, виявлено покриття витрат спеціального фонду бюджету та сторонніх фізичних осіб, які проживали в гуртожитках закладів, коштами загального фонду на загальну суму 921 тис.грн.

Також встановлено незаконні виплати заробітної плати, стипендій та допомоги з урахуванням внесків до державних цільових фондів в сумі 986 тис.грн.

Внаслідок неперерахування суб»єктами господарювання, в яких учні проходили практику, 50 % їхньої заробітної плати навчальними  закладами недоотримано фінансових ресурсів на суму 294 тис.грн. Державним бюджетом недоотримано 113 тис.грн. за надання закладами послуг без укладання договорів оренди та не пред»явлення рахунків на оплату. 

За результатами контрольних заходів складено 63 протоколи про адміністративне правопорушення, звільнено 4 посадові особи  із займаних посад, застосовано 22 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.

Про результати поінформовано правоохоронні органи.


Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Щоб

Щоб "тихе полювання" було в задоволення 09:39

Осінь – чудова пора для збирання грибів. Щоб зробити це хобі цікавим і головне – безпечним, варто дотримуватись правил, які допоможуть не лише зробити відвідування лісу приємним, а й зберегти здоров’я.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Талант у спадок" 09:31

18 жовтня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Талант у спадок».

Чернігівською митницею припинено 894 порушення митних правил

Чернігівською митницею припинено 894 порушення митних правил 09:14

Протягом січня-вересня 2019 року за фактами порушень митного законодавства Чернігівською митницею ДФС було заведено 894 справи про порушення митних правил, загальною вартістю предметів правопорушення – понад 3,9 млн гривень.

Чернігівські ради стабільні

Чернігівські ради стабільні "середнячки" в рейтингу коаліції "Прозори ради" 09:00

17 жовтня відбулась прес конференція «Чи впливає рейтинг на прозорість та підзвітність Чернігівських рад?». Члени коаліції «Прозорі ради» презентували результати рейтингу участі громадян в процесі прийняття рішень органами місцевого самоврядування.