Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 жовтня, 23:55:40

Регіональний центр радіоелектронної розвідки “Північ” відзначив 22-гу річницю з дня створення

29.11.2013   16:30

Напередодні Дня Збройних Сил України військовослужбовці Регіонального центру радіоелектронної розвідки “Північ”, яким командує підполковник Віталій Сардак, відзначили 22-ту річницю створення військової частини.

У клубі Регіонального центру ювілярів привітали начальник відділу радіоелектронної розвідки штабу командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Олександр Бочок, колишній командир військової частини полковник Микола Гарбуз, депутити Чернігівської міської ради та інші почесні гості. Також військовослужбовців частини завітали привітати чимало колишніх офіцерів та солдатів центру.

– За роки існування частина утвердилась як цілісна, злагоджена і боєздатна військова одиниця, – зазначив підполковник Віталій Сардак. – Наші віськовослужбовці несуть бойове чергування, виконують бойові завдання в мирний час. Це зобов’язує  кожного з них наполеглево удосконалювати свою професійну майстерність та оволодівати тонкощами професії розвідника.

Також підполковник Віталій Сардак поінформував присутніх, що Регіональний центр радіоелектронної розвідки “Північ” є однією з перших військових частин гарнізону, яка повністю перейшла на комплектування військовослужбовцями служби за контрактом.

На урочистостях багатьох військовослужбовців було нагороджено почесними грамотами та подяками. Завершилося свято концертом артистів Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг 14:55

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проводить конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах 14:43

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги 14:41

У Чернігові затвердили новий розмір плати за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти, який діятиме з 1 січня 2020 року, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого 14:20

За принципової позиції сторони обвинувачення Чернігівським апеляційним судом 09.10.2019 відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинуваченого та представника цивільного відповідача (районної лікарні) на вирок суду першої інстанції від 05.03.2019.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини