Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 14:42:39

Повноваження 21 адвоката зависли в повітрі

15.11.2013   08:19Агенцiя

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури скасувала рішення КДКА Чернігівської області від 5 і 12 лютого 2013 про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю 21 юристу.

Як передає кореспондент видання «Закон і Бізнес», таке рішення комісія прийняла на засіданні 13 листопада за результатами розгляду скарги заступника голови Національної асоціації адвокатів України Валентина Гвоздія і адвоката Жанни Максимової , яка зараз очолює КДКА Чернігівській області.

Нагадаємо , регіональна КДКА попереднього складу, не маючи на те повноважень, ухвалила іспити у 21 чоловік , які прийняли присягу адвоката, після чого їм видали свідоцтва.

За результатами тривалого обговорення ВКДКА вирішила передати заяви цих осіб діючої КДКА Чернігівської області, щоб там розглянули питання про допуск їх до іспиту та видачу свідоцтв відповідно до чинного законодавства.


http://zib.com.ua/ru/44456-polnomochiya_21_advokata_zavisli_v_vozduhe.html

Останні новини Чернігівщини

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки 12:07

В Чернігові, на території військового містечка однієї з частин гарнізону, завершується будівництво трьох гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР 11:58

Цього тижня в Чернігівській міській раді відбулося чергове засідання комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові.

"Малі міста - великі враження": чотири проєкти з Чернігівщини серед переможців конкурсу 11:54

В Україні вже вдруге відбувся конкурс культурно-мистецьких проєктів «Малі міста — великі враження». Мета – презентувати туристичний потенціал населених пунктів, в яких проживає до 50 тисяч осіб.