Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 18:07:44

Підприємство ліквідовано, а втрати залишилися

23.09.2013   10:25Агенцiя

Фахівцями територіального підрозділу Держфінінспекції в Чернігівській області – Ніжинської об»єднаної Держфінінспекції виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 380 тис. грн під час ревізії фінансово-господарської діяльності ДП «Ніжинжитлосервіс» КП «Служба єдиного замовника», на якому з липня цього року працює ліквідаційна комісія.

Зокрема, внаслідок встановлення завищених  доплат, виплат премій та компенсацій  за невикористані відпустки з  порушенням законодавства незаконно  витрачено  з урахуванням сплати внесків до державних цільових фондів 220 тис. грн.

Також підприємством здійснено покриття витрат сторонніх юридичних осіб за користування службовим автомобілем на суму 88 тис.грн та списано з обліку матеріальних цінностей на подарунки працівникам до свят за його збитковості на суму 44 тис.грн.

Крім того, без проведення процедури закупівлі оплачено за державні кошти вартість паливо-мастильних матеріалів на суму 155 тис.грн.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

 

Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини