Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 01:47:00

Конкурс будівельників за гратами

03.08.2013   13:15Агенцiя

Вперше в Україні жінки-будівельники відзначали своє професійне свято за гратами: вперше в Чернігівській виправній колонії № 44 відбувся конкурс будівельників.

Жінки-рецидивістки, які ще вчора порушували закон, сьогодні, отримавши нову будівельну професію в колонії, змагалися у вмінні вправно улаштувати керамічну та тротуарну плитку, класти цегляну кладку, швидко та якісно зашпаклювати стіни.

Інга Шульга не вперше опинилася в Чернігівській жіночій колонії № 44. В деякій мірі крадіжки – це її спосіб існування. Однак на сьогодні вона впевнена, що нових злочинів не скоюватиме. А от отримані вміння у сфері будівництва нададуть можливість на волі заробляти копійку чесною працею.

В Чернігівській виправній колонії № 44 утримуються майже шість сотень осіб. Більшість жінок працює на швейному виробництві. Однак існує в установі і будівельна бригада. Тож майже всі види будівельних робіт, які проводилися на території закладу, здійснені руками засуджених жінок-будівельників.

Повернемося до самого конкурсу. Жінок розділили на дві команди, що мали назву “Чернігівчанка” та “Калина” й запропонували виконати роботи із улаштування керамічної та тротуарної плитки. Учасницям конкурсу необхідно було на швидкість звести цегляну кладку та зашпаклювати стіни. Конкурсна комісія серйозно та прискіпливо оцінювала виконані роботи. Важливо, що серед членів журі були як представники Державної пенітенціарної служби в області, так і професійні будівельники.

Серед конкурсанток немає переможців та переможених. Ну, по-перше, тому що кожна із команд отримала у подарунок морозиво та солодку воду. А, по-друге, участь у таких конкурсах покращує професійну майстерність жінок, навіть якщо на даний час ці громадянки і працюють за гратами.

Жінки оступилися, вони скоїли злочин. Проте, кожна з них повинна мати шанс на нове краще життя на волі. Дуже мало злодіїв, які б в душі з усієї сили не намагалися стати кращими. Тому їм необхідно трошки допомогти, що і роблять в стінах жіночої виправної колонії № 44.


http://chodtrk.com.ua/?p=10425

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини