Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 03:45:01

Торгівля людьми. ВІДЕО

03.08.2013   13:07Агенцiя

Семінар тренінг по впровадженню всіх законодавчих актів, щодо протидії торгівлі людьми відбувся в області, на якому представники міністерства соціальної політики України департаменту сім'ї молоді та спорту, Чернігівської обласної державної адміністрації та міжнародної жіночої організації "Ла-Страда Україна", обговорювали проблему трудової міграції та трудового рабства.


Торгівля людьми - це протизаконна торгівля в цілях комерційної експлуатації або примусової праці, це сучасна форма рабства. Найбільше від торгівлі людьми,від трудової міграції страждають чоловіки, які виїжджають за кордон для заробітку грошей, студенти у пошуках кращої долі. Зараз торгівля людьми визначається не тільки в сексуальному рабстві, але і в трудовій експлуатації. Для вирішення цієї проблеми в області було проведено семінар – тренінг, по впровадження всіх законодавчих актів, щодо протидії торгівлі людьми. На семінарі були присутні представники районної державної адміністрації.

Неля Чугаєва – завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Н.- Сіверської райдержадміністрації: «Протягом 2013 року до міністерства соціальної політики від районних державних адміністрацій України надійшло 26 справ, про визнання людей постраждалими від торгівлі людьми. 26 справ були розглянуті з позитивним результатом і 26 людей отримали статус та державну матеріальну допомогу, так як особи виявились жертвами саме торгівлею людьми.»

Зараз на розгляді знаходиться 11 кримінальних впроваджень, 5 з яких вже направлені до суду. Про те куди ви їдете за кордон, та до кого влаштовуєтесь на роботу, мають знати ваші рідні, а вам обов'язково треба дотримуватись певних правил безпеки.

Неля Чугаєва - завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Н.- Сіверської райдержадміністрації: «Нікому, ні в якому  разі не можна довіряти свій паспорт, своє свідоцтво про народження. Обов’язково коли укладаєте договір то читайте його від початку, до кінця не зважаючи на те, що ви його підпишете коли приїдете за кордон. Поки ви не підпишете договір  в Україні не вирушайте на роботу. Повинна бути записана адреса українського  посольства в тій країні, до якої вирушаєте. Вдома залишаєте всю інформацію куди ви поїхали, яку назву має фірма, як прізвище власника, хто займається вашим перевезенням.»

Але якщо ви дійсно постраждали від торгівлі людьми, і не визнані потерпілими в судовому порядку, ви маєте право подати документи до районної адміністрації до сектору у справах сім'ї , молоді та спорту, щоб отримати статус потерпілого та отримати одноразову грошову допомогу.


Новгород-Сіверська РДТРК "Сіверська".

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини