Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 11:58:42

Проведено польове інспектування насінницьких посівів

24.07.2013   12:23Агенцiя

Державними інспекторами управління контролю якості насіння та садивного матеріалу Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області

станом на 23.07.2013 року проведено польове інспектування насінницьких посівів озимих зернових культур на площі  33,6 тисяч гектарів, ярих зернових на площі 14,4 тисяч гектарів, круп’яних – 0,7 тисяч га, бобових – 1,1 тисяч га, картоплі – 1,5 тисячі гектарів. 

Проведено 3 обстеження насінницьких посівів кукурудзи та соняшника на площі відповідно 0,4 та 0,3 тисячі га.

Інспектування посівів спеціалістами Держсільгоспінспекції здійснюється по методикам, які відповідають схемам сортової сертифікації міжнародної організації економічної співпраці та розвитку (ОЕСР). Використання цих методик дає змогу значно поліпшити сортові якості насіння та забезпечити потребу області у насінні в повному обсязі та на високому рівні.

Прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців

Служба зайнятості напрацьовує алгоритм дій при вивільненні держслужбовців 08:53

Служба зайнятості готується до масового вивільнення працівників райдержадміністрацій та інших органів влади, аби завчасно допомогти таким людям спланувати подальшу кар’єру і уникнути безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини