Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 06:09:39

Держфінінспекція в Чернігівській області виявила порушення під час ревізії Чернігівського геріатричного пансіонату

04.07.2013   07:39Агенцiя

Порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 387 тис.грн виявили фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області під час ревізії Чернігівського геріатричного пансіонату.

Протягом майже трьох років 52 працівникам пансіонату проводилась безпідставна виплата підвищених посадових окладів за роботу із шкідливими та важкими умовами праці, пов”зана з безпосереднім обслуговуванням підопічних, що призвело до зайвого витрачання 287 тис.грн.

До того ж, проведеними інвентаризаціями встановлено нестачу продуктів харчування та виробів з текстилю на загальну суму 60 тис.грн.

Окрім того, під час ревізії виявлено, що без проведення процедур відкритих торгів пансіонатом укладено договорів щодо придбання лікарських препаратів на суму 941 тис.грн, за якими придбано ліків на суму 567 тис.грн.

За порушення законодавства про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти на 6 посадових осіб закладу складено та направлено до суду протоколи про адміністративне правопорушення за ст.164-14.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.


Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

На

На "Кришталі року-2019" Ніжинська міська ОТГ отримала свій "Бюджетний Оскар" 16:33

19 листопада відбулося нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості "Кришталь року-2019".

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови 16:22

«Ну що б, здавалося, слова…» – в музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася V імпреза – літературно-музична композиція студентського поетичного театру «Словотвір».

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:10

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніна Коцур:

Ніна Коцур: "На сцені я живу" 13:05

Ім'я заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ніни Коцур чернігівські шанувальники хорової та естрадної пісні вимовляють із захопленням. 35 років, як співає вона на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.