Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 15:08:48

Щоб приховати запчастини від митного контролю росіянин обладнав в автомобілі схованку

22.06.2013   09:27

Неабияку кмітливість проявив 42-річний мешканець Брянської області, облаштовуючи схованку у власному автомобілі РЕНО ТРАФІК. Для того, щоб приховати від митно-прикордонного контролю товари, “винахідник” змайстрував у транспортному засобі додаткову стінку між пасажирським салоном та вантажним відділенням.

Для перетину кордону він обрав “зелений коридор”, тим самим заявивши, що не переміщує товарів, які підлягають декларуванню, оподаткуванню та мають заборони чи обмеження до переміщення через кордон. Проте деякі обставини вказували на протилежне.

Громадянинові запропонували заповнити митну декларацію, в якій він цього разу письмово підтвердив, що не переміщує товари. Але спільна оглядова група виявила схованку, яка була виготовлена кустарним способом і замаскована килимовим покриттям. Далі автомобіль перемістили на смугу поглибленого огляду, розібрали за допомогою викрутки передню стінку схованки розміром 29х168х136 см. Загалом з неї вивантажили 121 найменування товарів – переважно запчастини до мопедів, мастильні матеріали та частини до бензинових тримерів.

Намагаючись незаконно перемістити товари через кордон, громадянин порушив українське законодавство. Його дії мають ознаки правопорушення за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, санкції якої передбачають конфіскацію товарів (безпосередніх предметів порушення митних правил), накладення на порушника штрафу у розмірі 100 відсотків вартості цих товарів, а також конфіскацію транспортного засобу. Вже проведена експертна оцінка прихованого товару. Його вартість становить 56,8 тисяч гривень. Справа передана до суду.
 

Останні новини Чернігівщини

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом

На фестивалі в Гомелі драмтеатр був нагороджений Дипломом "За кращий акторський ансамбль" 14:59

Цього року XIV Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі», що проходив у Гомелі (Республіка Білорусь) 3–7 грудня, був приурочений до відзначення 80-річчя заснування Гомельського обласного драматичного театру.

Знову перенесли відключення аналогового телебачення

Знову перенесли відключення аналогового телебачення 14:47

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила перенесення терміну вимкнення аналогового мовлення в Україні на 30 червня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки 12:07

В Чернігові, на території військового містечка однієї з частин гарнізону, завершується будівництво трьох гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.