Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 12:46:43

Прокуратура захистила право держави на повернення 5 млн. грн. заборгованої бюджетної позички

06.03.2013   11:48

Господарським судом підтримано позицію прокуратури і не дозволено комерційному підприємству передати афільованій структурі майно, арештоване виконавчою службою.

У 2010 році суд задовольнив позов прокуратури про повернення державі одним з сільгосппідприємств області понад 5 млн. грн. заборгованої бюджетної позички. На виконання рішення суду виконавчою службою був накладений арешт на майно боржника.

Однак у 2012 році підприємство інспірувало позов до суду своєї афільованої комерційної структури, в якому заявлено претензії на арештовану сільськогосподарську техніку.

Прокуратура області має всі підстави вважати, що таким чином боржник намагався уникнути відповідальності. Тому на захист інтересів держави вона і вступила у вказаний процес, надавши суду змістовні заперечення та відповідні докази щодо необґрунтованості заявлених на майно претензій.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині проводять капітальні ремонти закладів освіти із застосуванням енергозберігаючих технологій

На Чернігівщині проводять капітальні ремонти закладів освіти із застосуванням енергозберігаючих технологій 12:43

Сьогодні в державі здійснюється низка заходів з термомодернізації закладів освіти. Держархбудінспекція не залишається осторонь і в межах повноважень долучається до реалізації таких проектів.

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології 12:18

Про формування планів протиепізоотичних заходів профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2020 рік з використанням спеціального програмного забезпечення та активізацію процесу ідентифікації і реєстрації тварин йшлося під час наради в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:59

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 листопада до 8:00 20 листопада 2019 року.

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн 08:37

Місто Чернігів з початку наступного року встановлює мінімальні зарплати з нарахуваннями для всіх категорій працівників – що на комунальних підприємствах, що в бюджетній сфері – на рівні 5 з половиною тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини