Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 13:01:51

Діяльність податкової міліції

13.02.2013   08:11

Податкова міліція це спеціальні підрозділи податкової служби, які займаються боротьбою з податковими правопорушеннями.

На сьогодні діяльність податкової міліції сконцентровано насамперед на заходи із додаткового залучення коштів до бюджету за рахунок детінізації національної економіки. Головний принцип її роботи - дистанціювання від сумлінного  платника податків та зведення до мінімуму спілкування з ним при одночасному активному використанні оперативно-аналітичних інструментів. Запровадження ризикоорієнтованого моніторингу тіньової економіки дає податковій міліції можливість виявляти податкові ризики, не втручаючись у діяльність підприємств, які своєчасно та повною мірою сплачують податки.

Такий підхід вже продемонстрував свою  ефективність: з початку 2013 року завдяки роботі податкової міліції у взаємодії з іншими підрозділами податкової служби до бюджету було спрямовано понад 8,7 млн. грн.

Також інформуємо платників податків та усіх чернігівчан щодо можливості повідомляти про різного роду зловживань  про неправомірні дії працівників Державної податкової служби через інтерактивний сервіс "Пульс податкової". Номер "гарячої" лінії: (044) 284-00-07.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Відзначили переможців обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформи децентралізації

Відзначили переможців обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформи децентралізації 11:11

Вже другий рік поспіль напередодні Дня місцевого самоврядування в Україні у Чернігівській обласній раді підбили підсумки обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Цьогоріч володарів премії та дипломів переможців — дев’ятеро.

Нове військове оснащення від чернігівських випробувачів

Нове військове оснащення від чернігівських випробувачів 09:47

Вертольоти і танки, бронетранспортери та ракети, мобільні радарні системи і радіостанції – це лише невеличкий перелік озброєння та військової техніки, які випробовують військові з Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, який вже більше п’яти років дислокується в Чернігові.

До Дня Збройних сил України представили книги із серії

До Дня Збройних сил України представили книги із серії "Історії українських воїнів" 09:34

Американець із позивним «Техас», який проміняв службу в морській піхоті США на український Донбас, німець, грузини, вірмени, азейбарджанці... Усі вони прийшли воювати за незалежність нашої держави пліч-о-пліч з українцями. Усі вони – герої серії видань серії «Історії українських воїнів», реалізованих журналом «Військо України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини