Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 червня, 13:59:28

Прилуцькій міській стоматологічній поліклініці – 50

18.11.2011   12:58Агенцiя

Наказом Чернігівського облздороввідділу № 220 від 17 листопада 1961 року була організована міська стоматологічна поліклініка.

У зв’язку з її відкриттям прийнято штат медичних працівників по переводу із міської міжрайлікарні в кількості 16 одиниць: 5 лікарів-стоматологів, 6 зубних лікарів, 3 медичні сестри, 2 санітарки. У склад міської стоматологічної поліклініки включено госпрозрахунковий зубопротезний кабінет у кількості 9,75 штатних одиниць, а саме завідуючий кабінетом – 1 одиниця, лікарі-протезисти – 2,5, зубні техніки – 4, медична сестра – 1, санітарка – 1, бухгалтер, касир – 0,25 одиниці.

Очолив поліклініку головний лікар Григорій Васильович Вовк, який працював до 1989 року. Із першого штатного складу поліклініки в місті проживають лікарі-стоматологи Софія Федорівна Литвиненко та Ніна Федорівна Ятченко, а також старша медична сестра Зінаїда Степанівна Кисіль.

Найбільше персоналу в закладі зібралося в 90-ті роки минулого сторіччя – 116 чоловік, із них 42 лікарі. Працювали відділення дитячої, терапевтичної та ортопедичної стоматології; пародонтологічний, ортодонтичний, рентгенологічний і фізіотерапевтичний кабінети.
За час свого існування поліклініка займалася значною профілактичною та лікувальною роботою. Проводилася двохразова санація порожнини рота дітям шкіл та дошкільних закладів, що було найвищим досягненням вітчизняної стоматології, санація порожнини рота робітникам промислових підприємств та учням середніх спеціальних учбових закладів.

Більше 40 років у поліклініці відпрацювали Анатолій Григорович Мацапура – лікар-стоматолог-ортопед, Микола Васильович Чучупа – лікар-стоматолог-ортопед, Лідія Іллівна Кольц – лікар-стоматолог, Ганна Федорівна Тишенко – завідуюча відділенням та продовжують трудитися головний лікар Василь Григорович Кольц, медсестри Алла Степанівна Петровська та Ірина Василівна Кендзерська, дитячий лікар-стоматолог Любов Василівна Цвєткова.

На даний момент у поліклініці працює 66 чоловік, із них 20 лікарів, 26 середніх медичних працівників, 12 представників молодшого медичного персоналу та 8 осіб іншого персоналу. Поліклініка є базою підготовки лікарів-інтернів із стоматології.

Завдяки підтримці міського голови Юрія Володимировича Беркута в 2011 році перекрито дах будівлі ондуліном, поставлено енергозберігаючі склопакети у вікна та вхідні двері, облицьовано керамічною плиткою східці та пофарбовано фасад відділення терапевтичної стоматології, придбано 2 сучасні стоматологічні установки, 2 компресори та сухожарову шафу. Відділення забезпечено гарячим водопостачанням.

Нині наша поліклініка надає всі види висококваліфікованої стоматологічної допомоги: лікування хвороб зубів та слизової оболонки порожнини рота у дорослих та дітей, видалення зубів, виправлення аномалій положення зубів та прикусу (ортодонтична допомога), зубне протезування.

Поліклініка працює у дві зміни з 8 до 20 години. У вихідні та святкові дні стоматологічна допомога надається черговим лікарем. Визначений контингент хворих отримує стоматологічну допомогу вдома.
Наша поліклініка має вищу акредитаційну категорію, є учасником Програми “Місяць здорової усмішки-2011”. Лауреат конкурсу “Прилуцький олімп-2011” у номінації “Почуття обов’язку”.

http://gradpryluky.info/index.php?newsid=1910

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбувся День поля

На Чернігівщині відбувся День поля 09:34

День поля – 2019 пройшов минулого тижня на базі Носівської селекційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України.

Повітря в мікрорайоні Масани перевіряє лабораторний центр

Повітря в мікрорайоні Масани перевіряє лабораторний центр 09:29

24 червня, протягом дня, фахівці Чернігівського обласного лабораторного центру відбирали зразки повітря в мікрорайоні Масани - як безпосередньо біля ставків-накопичувачів крохмального заводу, так і за його межами.

В ході рейдової перевірки виявлено ряд порушень вимог природоохоронного законодавства

В ході рейдової перевірки виявлено ряд порушень вимог природоохоронного законодавства 09:22

23 червня інспекторами Держекоіспекції у Чернігівській області було проведено рейдову перевірку щодо фактів дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Чернігівського району, в якій також взяли участь представники Чернігівського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 червня до 8:00 25 червня 2019 року.

“Виборчий округ: Співбесіда” - передвиборче ток-шоу з кандидатами-мажоритарниками в ефірі Чернігівської філії Суспільного

“Виборчий округ: Співбесіда” - передвиборче ток-шоу з кандидатами-мажоритарниками в ефірі Чернігівської філії Суспільного 08:51

З 2 липня UA: ЧЕРНІГІВ запрошують кандидатів у народні депутати за одномандатними виборчими округами (мажоритарників) на дискусію в прямому ефірі ток-шоу “Виборчий округ: Співбесіда”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини