Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 18:55:28

8 способів стати щасливішими для тих, у кого є всього 10 хвилин на день

30.05.2021   14:45Агенцiя

Песимізм – це не риса характеру. Це швидше виховання і частково звичка – дивитися на світ із недовірою, ворожістю, чекати каверзів з синдромом «яжказав».

Щоб вийти із замкнутого кола поганого настрою, незадоволеності життям і скарг, іноді потрібно трохи більше, ніж нічого.

 Корисним звичкам досить приділяти всього 10 хвилин на добу.

 

У цій публікації зібрали найдієвіші методи натиснути на паузу.

1. Потрійне «дякую»

© pexels.com © pixabay.com

Вміння дякувати – відмінна риса щасливих людей. Заведіть звичку щодня тричі щиро говорити «дякую» – друзям, членам сім’ї, приємним подям або гарній погоді.

Всього декілька хвилин, проведених у подяці, нагадають про хороше, піднімуть настрій і навчать цінувати непомітні на перший погляд, приємні моменти.

2. Думкам теж потрібно відпочивати

© pixabay.com

На кожному смартфоні є функція таймера або будильника. Встановіть його на 10 хвилин. Вимкніть звук. Сядьте у тихому місці, де вас ніхто не потривожить. Постарайтеся ні про що не думати: це не так просто, як здається на перший погляд!

Відпустіть думки про минуле і переживання про майбутнє, прислухайтеся до відчуттів всередині себе. Зосередьтеся на диханні, розслабте тіло. Просвітлення, можливо, і не настане, але почуття легкості і спокою – цілком.

 

3. Відмовтеся від смартфона

© pexels.com © pixabay.com

І від планшета. І від ноутбука заодно. Звичайно, не назавжди: гаджети допомагають нам у навчанні, роботі, скрашують дозвілля. А ще жорстоко вбивають час.

Відмовтеся від «п’ятихвилинного» ранкового гортання стрічки новин: це не найкращий початок дня. Присвятіть цей час чомусь більш корисному і приємному: складіть список справ, пограйте з домашнім улюбленцем, почитайте книгу або просто дозвольте собі поніжитися у ліжку зайвих 10 хвилин.

4. У здоровому тілі…

© pixabay.com © pexels.com

Заняття спортом заряджають енергією, покращують якість сну, підвищують працездатність і настрій. Для цього необов’язково сидіти годинами у спортзалі: почніть з 10-хвилинних відеоуроків, широко поширених на просторах інтернету. Це краще, ніж починати бігати з понеділка.

5. Відкриваємо щоденники, пишемо домашнє завдання

© pexels.com

Почніть ранок зі щоденника. Ця на перший погляд трудомістка практика, запропонована Джулією Кемерон у праці «Шлях художника», займе не більше 10 хвилин на день.

«Ранкові сторінки» варто писати відразу після пробудження. Нехай це буде перше, що приходить вам у голову, без роздумів і редагування. Опишіть, що вам снилося, що турбує, про що мрієте, які ситуації змушують переживати, що приносить радість і хвилює.

 

Автор пропонує викладати думки на 3-х сторінках щодня. Почніть з 10 хвилин! Така своєрідна медитація дозволить очистити розум від докучаючих думок і розширить можливості для творчості.

6. Очікування свята краще самого свята

© pexels.com

Кращий спосіб прокинутися з легкістю і хорошим настроєм – запланувати щось приємне з вечора. Це може бути догляд за квітами, приготування нової страви, зустріч із кимось або читання улюбленої книги, яка давно чекала свого часу.

Присвятіть 10 хвилин перед сном плануванню приємного заняття, яким займетеся завтра, – і воно обов’язково покрашить навіть невдалий день.

7. Фото на пам’ять

© pexels.com

Чим вам запам’ятався минулий день? Що в ньому було особливого? Візьміть в звичку фіксувати на камеру один – найкрасивіший і найяскравіший – момент на день. По дорозі на роботу або з роботи, у магазин, у садочок за дитиною. Уже через місяць у вас збереться приголомшливий альбом, створений з яскравих моментів, які відвернули від буденних думок і допомогли розгледіти прекрасне.

Проста і при цьому геніальна ідея належить успішному підприємцю Мо Гавдат, автору книги «Формула щастя».

 

8. Потанцюємо?

© pixabay.com © pexels.com

Цей спосіб боротьби з нудьгою може здатися до наївності простим. Але від цього він не менш дієвий – адже не дарма люди танцюють, коли їм весело і добре.

Танцювати на вулиці або на роботі зважиться не кожен, але вдома під улюблену музику – це прекрасна можливість зайвий раз посміхнутися, відволіктися і зарядитися чудовим настроєм.

Такі нехитрі методи допомогли багатьом людям впоратися з труднощами і стати щасливішими. Хочете так само? Спробуйте: тим паче це займе всього 10 хвилин на день. Невисока ціна для щастя, погодьтеся.

джерело

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.