Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:53:23

Дітям з Попасного провели екскурсію Ніжином

30.07.2016   14:10

29 липня Ніжин зустрів маленьких гостей з Попаснянського району Луганської області.

Діти у кількості 50 чоловік приїхали відпочити у позаміському дитячому таборі, розташованому у с. Вертіївка. Але перед заселенням маленьким гостям провели яскраву екскурсію історичним Ніжином.

Екскурсійна програма розпочалася в музеї авіаційного загону. Там дітям розказали про великі та маленькі літаки, кожен з яких має свою захоплюючу та незабутню історію. Злетіти подумки вище неба допоміг працівник авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України.

Захоплююча подорож містом продовжилась біля виконавчого комітету Ніжинської міської ради, де дітей зустрів та привітав міський голова Анатолій Лінник.

Через історичний центр міста колона дітлахів попрямувала до міського музею «Поштова станція». Дорогою екскурсовод розповіла дітям про ніжинські легенди та яскраві періоди історії, якими вирує наше місто. Після відвідування музею з новими емоціями та враженнями діти організованою групою поїхали до табору.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».