Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 березня, 17:22:45

Гороскоп на наступний тиждень 18-24 січня

17.01.2016   11:54Агенцiя

Цей тиждень сприятливий для початку будь-яких справ, хоча через вплив інших зіркових факторів важливо ретельно продумувати наслідки, зважуючи всі "за" та "проти".

24 січня зірки радять побути вдома, приділити увагу дітямє В цей день не варто приймати важливих рішень, що стосуються особистих відносин.

Овен (21.03—20.04). Цього тижня не намагайтеся зробити все i вiдразу. На перший план вийдуть деякi робочi моменти, над якими доведеться добре попрацювати.
Дні: спр. — 18; неспр. — 19.

Телець (21.04—21.05). Ви з новими силами приступите до вирiшення як побутових, так i службових питань. У вихiднi приділiть увагу власним iнтересам.
Дні: спр. — 21; неспр. — 22.

Близнюки (22.05—21.06). Зiрки обiцяють напружений тиждень. Серед мiнусiв — помилки через неуважнiсть до деталей, а плюси — креативнi рiшення.
Дні: спр. — 20; неспр. — 23.

Рак (22.06—23.07). Подiї вимагають вiд вас прояву органiзаторських здiбностей. Вам вирiшувати, якi справи ви самi можете зробити, а якi — доручити iншим.
Дні: спр. — 19; неспр. — 21.

Лев (24.07—23.08).
Можливе з’ясування стосункiв iз рiдними та колегами. Якщо вiдчуваєте, що назрiває конфлiкт, заспокойтеся i спробуйте першими пiти на компромiс.
Дні: спр. — 22; неспр. — 24.

Діва (24.08—23.09). Досконалостi немає меж. Ви намагатиметеся покращити не тiльки свої справи, а й допомогти iншим.
Дні: спр. — 21; неспр. — 23.

Терези (24.09—23.10). Тиждень буде непередбачуваним. Якщо у вашому життi є питання, вирiшення яких ви все вiдкладали, варто визначитися зi своєю позицiєю.
Дні: спр. — 18; неспр. — 19.

Скорпіон (24.10—22.11). Вашу рiшучiсть у дiях оточуючi сприйматимуть як стихiйне лихо. Не забувайте, що iнодi слова мають особливу силу.
Дні: спр. — 20; неспр. — 24.

Стрілець (23.11—21.12). Тиждень сприятливий для нових подвигiв. Вам удасться укласти новi угоди, якi будуть для вас вигiдними i водночас корисними.
Дні: спр. — 19; неспр. — 20.

Козеріг (22.12—20.01). Попереду багато роботи — поїздки, оформлення документiв i переговори. Поставтеся до цього серйозно, адже вiд цього залежить ваша кар’єра.
Дні: спр. — 23; неспр. — 24.

Водолій (21.01—19.02). Будьте уважнi на дорогах, є небезпека серйозно травмуватися. Можливо, загостряться стосунки з кимось iз знайомих.
Дні: спр. — 20; неспр. — 22.

Риби (20.02—20.03). Вам варто прислухатися до порад колег i близьких. Ви зможете знайти для себе цiкавi iдеї, несподiвано вiдкриються деякi вашi таланти.
Дні: спр. — 19; неспр. — 21.

Інша версія:

Овен
Ваши чаяния и надежды этой недели будут связаны с домом и семьей. Отличное время, чтобы заняться обустройством домашнего очага, сделать косметический ремонт квартиры. Только не взваливайте все хлопоты на себя - поделитесь ими с родными людьми, сообща решайте текущие бытовые вопросы.

Телец
Если вы заметите, что все ваши начинания встречают жесткое сопротивление и не движутся вперед, не паникуйте. Наберитесь терпения, не торопите события и сохраняйте спокойствие. Лучше уйдите в тень и ничего не инициируйте. Берегите душевные и физические силы. Они вам скоро понадобятся.

Близнецы
И на работе, и в личных делах придется надеяться только на себя. Соберитесь духом, не обращайте внимания на препятствия, встречающиеся на пути, никого не слушайте. За что бы вы ни взялись, все у вас получится. Важно лишь иметь четко определенную цель и решительно к ней идти.

Рак
Звезды предписывают вам покой и уединение. Ничего серьезного не предпринимайте - используйте момент, чтобы набраться сил перед решительным рывком. Сократите до минимума любые контакты, чаще бывайте наедине с собой, займитесь своим здоровьем, отдохните от работы и житейских забот.

Лев

Хорошее время, чтобы привести свой дом в порядок и обновить интерьер. Есть звездные предпосылки к интересным знакомствам, которые окажутся полезными и для работы, и для жизни вообще. Так что не сторонитесь новых людей. Сейчас закладывается фундамент ваших будущих свершений и успехов.

Дева
Вероятно, новогоднее веселье у вас затянется до 21 января. И это замечательно! Просто наслаждайтесь жизнью, окружайте себя приятными и красивыми вещами, общайтесь с милыми сердцу людьми, читайте, напитывайтесь позитивными эмоциями, делайте все с удовольствием, без напряжения.

Весы
На повестке дня семейные и домашние вопросы. Не давайте воли эмоциям, постарайтесь не провоцировать конфликтов с близкими и любимыми людьми, ни на кого не повышайте голос. В сложных ситуациях прислушивайтесь к своей интуиции, даже если ее подсказки противоречат здравому смыслу.

Скорпион

Так уж получается, что многое в жизни придется начать с чистого листа. Не сопротивляйтесь переменам! Помогите своей судьбе сделать вас счастливыми. Ничего особенного не потребуется - просто откройте свое сердце, будьте искренними и ни в чем не изменяйте себе. И все, что вам будет нужно, придет.

Стрелец
Для успеха во всех делах вам нужно отбросить привычные шаблоны и попытаться действовать нестандартно. При этом важно учитывать личные интересы и твердо стоять на страже семейного благополучия. Живите в гармонии с собой, не обращая внимания на то, что могут сказать о вас окружающие.

Козерог
Пришла пора творчества, воплощения в жизнь заветных желаний и давно намеченных планов. В личной жизни, в доме и семье царят Гармония и взаимопонимание. А чтобы так и оставалось, больше времени проводите с детьми, постарайтесь также не игнорировать просьбы своих любимых.

Водолей
Предстоят довольно нервозная неделя. Но все сложится весьма благополучно, если сможете справиться со своими излишними самоуверенностью и нетерпеливостью. Не прыгайте выше головы, не пытайтесь опередить сами себя - решайте задачи по мере их поступления, и тогда все ваши усилия увенчаются успехом.

Рыбы
Почти вся неделя пройдет в приятных хлопотах. Поводов для хорошего настроения представится множество. Только не сидите на месте и не сомневайтесь в себе. После 20 января начинайте выстраивать планы на будущее и предпринимайте активные шаги по полному переустройству своей жизни.

Останні новини Чернігівщини

З 1 квітня 2024 року на Чернігівщині розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

З 1 квітня 2024 року на Чернігівщині розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів 15:04

З 1 квітня 2024 року з метою охорони нерестовищ у рибогосподарських водних об’єктах та забезпечення сприятливих умов нересту водних біоресурсів, відповідно до Правил рибальства та наказу Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Чернігівській області від 22.03.2024 №45 на Чернігівщині розпочинається заборона добування (вилову) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) на період нересту.

За матеріалами СБУ винесено вирок російському окупанту, який знущався над сім’єю з неповнолітніми дітьми 14:55

За матеріалами СБУ суд виніс вирок військовому рф, причетному до вчинення воєнних злочинів під час тимчасового захоплення частини Чернігівської області.

Державна реєстраторка підозрюється у зловживанні повноваженнями, що спричинило неправомірне вибуття з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення 14:51

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури повідомлено про підозру державному реєстратору однієї із сільських рад Прилуцького району у зловживанні своїми повноваженнями з метою отримання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки та несанкціонованій зміні інформації, що обробляється в автоматизованих системах, вчиненій особою, яка має право доступу до неї, вчиненій за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 365-2, ч. 3 ст. 362 КК України).

Перекривається рух автотранспорту на перехресті вул. Героїв Маріуполя та Кримської

Перекривається рух автотранспорту на перехресті вул. Героїв Маріуполя та Кримської 14:49

З 27 березня по 16:00 год. 9 квітня. Відповідний дозвіл наданий КП «Чернігівводоканал» на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні.

 Понад 7 мільйонів гривень – на вирішення екологічних проблем Чернігівщини

Понад 7 мільйонів гривень – на вирішення екологічних проблем Чернігівщини 14:45

Профільна робоча група при Чернігівській обласній раді сьогодні, 26 березня, погодила перелік видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2024 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини