Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 01:57:41

12 хвилин - стільки часу потрібно щоб оцінити незнайому людину

04.05.2014   13:09Агенцiя

Психологи довго намагались вияснити за яким принципом людина оцінює людину під час першої зустрічі та скільки часу їй для цього потрібно.

У результаті своїх досліджень психологи виявили, що для того, щоб оцінити подобається тобі людина чи ні достатньо провести з цією людиною всього дванадцять хвилин.

Протягом цього часу людина здатна оцінити свого опонента за посмішкою, очима та тембром голосу.

Для того, щоб отримати ці дані науковці провели спеціальні дослідження за участю більше, ніж дві тисячі людей. Усі учасники були опитувані, а їхні відповіді статистично оброблені.

Виявилось, що серед основних несприятливих факторів, які можуть відлякати від незнайомця є, перш за все, неприємний запах та несвіже дихання. Ці фактори назвали більше, ніж половина опитуваних.

Практично всі опитувані стверджували, що відносяться до першого побачення більш. ніж серйозно, а 6% учасників розповіли, що дізнавались про незнайомця інформацію через соціальні мережі.

Близько чверть людей перед першим побаченням намагаються покращити свій зовнішній вигляд різноманітними способами. Так, жінки найчастіше роблять манікюр та користуються парфумами. Чоловіки ж перед побаченням відрощують щетину в надії виглядати більш мужньо.

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини