Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 17:16:54

27-а сесія Чернігівської міської ради розглянула всі питання порядку денного та завершила свою роботу

03.12.2012   09:49Талалаївський р-н

Після затвердження порядку денного 27-ї сесії Чернігівської міської ради 6 скликання депутати додатково внесли та розглянули питання про дострокове припинення депутатських повноважень відповідно до п. 3 ст. 7 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” та особистої заяви у зв’язку з обранням Аверченка Сергія Миколайовича народним депутатом на виборах 28 жовтня 2012 року. Про це оголосила голова Чернігівської міської виборчої комісії Чернігівської області Тамара Полулященко.

27-а сесія Чернігівської міської ради

27-а сесія Чернігівської міської ради

Згідно зі ст. 81 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради АРК, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” Чернігівська виборча комісія прийняла рішення щодо визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати Чернігівської міської ради у виборчому списку міської організації політичної партії “УДАР”. Зважаючи на це депутатом Чернігівської міської ради 6 скликання по багатомандатному виборчому округу зареєстрований Драгель Станіслав Михайлович, 1977 року народження, освіта вища, працює завідувачем денного відділення Чернігівського музичного училища ім. Л. Ревуцького, член партії “УДАР”, проживає у Чернігові.

Міський голова Олександр Соколов особисто привітав депутата міської ради Станіслава Драгеля, повноваження якого почалися відсьогодні, та побажав йому успіхів у роботі на благо територіальної громади міста.

Під час розгляду низки бюджетних питань сесія затвердила рішення про виконання міського бюджету за 9 місяців 2012 року. За словами заступника міського голови-начальника фінансового управління Віктора Бистрова планові завдання виконані на 105,3%, тобто у порівнянні з минулим роком міський бюджет отримав на 19% або 48 млн. грн. більше коштів, ніж минулого року. “Це показник зростання фінансової стабільності міського бюджету, – підкреслив Віктор Бистров, – що дозволяє втілювати в життя програми перспективного розвитку міста”. Крім того, за рахунок перевиконання міського бюджету виплачена заробітна плата за вересень-жовтень місяці працівникам охорони здоров’я та освіти.

Олександр Соколов зазначив, що Чернігів став єдиним пілотним проектом в Україні за результатами відбору Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України по будівництву заводу по переробці твердих побутових відходів. З огляду на це, міська рада виділила 90 тис. грн. на розробку бізнес-плану з цього будівництва, яке планується здійснити за рахунок позики Світового банку.

Депутати також схвалили проект рішення про здійснення запозичення до спеціального фонду міського бюджету у формі отримання кредитних коштів від міжнародної фінансової установи Північної Фінансової Корпорації (НЕФКО). Запозичення у розмірі понад 2 999 960,0 грн. здійснюється з метою реалізації енергоефективних заходів у будівлях навчальних закладів для забезпечення скорочення споживання енергоресурсів установами освіти міста. Кредит з відсотковою ставкою 3,0% річних надається на строк 5 років з моменту отримання всієї суми кредитних коштів, з них на кінець 2012 року – понад 157 тис. грн.

Депутати затвердили міську Програму розвитку архівної справи на 2013–2015 роки та Програму розвитку туристичної галузі й міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залученню інвестицій на 2013 – 2014 роки. Більш детально з цими документами можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради у розділі “Нормативні документи”.

Міська рада розглянула також земельні й інші питання і завершила свою роботу.

Останні новини Чернігівщини

Фейсбучний мікс до кави. Післяобідній №4

Фейсбучний мікс до кави. Післяобідній №4 16:46

Сьогодні у дайджесті ми обговорюємо транспортні перевезення, стосунки, модний показ за участі вихованців Чернігівського РНЦ, сварки і багато чого іншого.

Конференція «Роль мистецтва в духовних, соціальних та педагогічних комунікаціях:  історичний та сучасний вимір»об’єднує Україну

Конференція «Роль мистецтва в духовних, соціальних та педагогічних комунікаціях: історичний та сучасний вимір»об’єднує Україну 15:18

Всеукраїнська міжпредметна науково-практична конференція «Роль мистецтва в духовних, соціальних та педагогічних комунікаціях: історичний та сучасний вимір» відбулася у Чернігові 8-9 грудня.

СБУ затримала місцевого мешканця, який зберігав боєприпаси з району АТО

СБУ затримала місцевого мешканця, який зберігав боєприпаси з району АТО 15:13

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією затримали мешканця селища Гончарівське, який зберігав боєприпаси, вивезені з району проведення антитерористичної операції.

На вимогу прокуратури виконано судове рішення про сплату 300 тис. грн. податкового боргу

На вимогу прокуратури виконано судове рішення про сплату 300 тис. грн. податкового боргу 15:10

Прокуратурою області постійно контролюється хід виконання судових рішень, ухвалених за позовами прокурорів.

Обережно, відкриті люки!

Обережно, відкриті люки! 15:02

На території міста Чернігова розташовано близько 100 тис. оглядових колодязів, за експлуатацію яких відповідають декілька організацій та приватні особи, у власності яких ці колодязі перебувають.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини