Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 серпня, 07:15:10

День обласної ради в Сосницькому районі

17.11.2012   10:10

Цього разу в основу чергового виїзного робочого дня обласної ради було покладено тему співпраці представницької і виконавчої влади, бізнесу та громадськості по вирішенню проблем територіальних громад.

День обласної ради в Сосницькому районі

День обласної ради в Сосницькому районі

Цей захід у Довженковому краї провів 15 листопада разом із відповідальними працівниками виконавчого апарату ради її голова Анатолій Мельник у співпраці з депутатом обласної ради Олександром Каретою, керівництвом району – головою райради Олегом Траманою та очільником райдержадміністрації Василем Колосом, за участю їх заступників, працівників районної ради, місцевих підприємців та представників засобів масової інформації.

Цього дня учасники заходу ознайомилися з роботою місцевих приватних підприємств, які відіграють провідну роль в економіці району, створюють нові робочі місця та ефективно наповнюють місцевий бюджет. Насамперед, відвідали виробничі цехи ТОВ “Сосницький сирзавод”, де його директор Ольга Скриль окреслила коло проблемних питань сьогодення та перспективні напрацювання підприємства, смачну продукцію якого добре цінять не лише в Україні, але й за її межами.

А ось інші виробничі підрозділи – ФГ „Інтерагробаза” та ТОВ „Брикет-Сосниця” успішно розбудовують власну виробничу інфраструктуру.

Зокрема, директор і власник першого із вищезазначених підприємств, депутат районної ради Валерій Макуха ознайомив учасників Дня обласної ради з роботою структурних підрозділів та ходом введення в дію нових виробничих потужностей. ФГ „Інтерагробаза” займається сількогосподарським виробництвом, виготовляє будматеріали і навіть плуги та гідрозахвати для трелівки лісу. Підприємство також надає транспортні і будівельні послуги, а в перспективі – введення в дію об’єктів зеленого туризму та розробка проекту з видобутку мінеральної води “Довженківська”, яка, за словами господаря, не буде поступатися відомим видам мінеральних вод.

Із виробничою діяльністю ТОВ „Брикет-Сосниця” учасників заходу ознайомив його директор Андрій Подгорний. Основна продукція підприємства – паливні брикети з відходів деревообробної промисловості, які не містять шкідливих домішок, а за теплотворною здатністю, як було зазначено, не поступаються кам’яному вугіллю.

Після ознайомлення з діяльністю згаданих підприємств, учасники заходу відвідали Сосницький літературно-меморіальний музей О.П.Довженка, а потім підбили підсумки роботи на пленарному засіданні, що відбулося в сесійній залі районної ради за участю керівників місцевих територіальних громад.

Відкрив засідання голова районної ради Олег Трамана, який ознайомив присутніх із соціально-економічною ситуацією в районі та надав слово голові обласної ради.

– Основна мета нашої роботи – це ознайомлення із соціально-економічним розвитком району та надання практичної допомоги керівникам територіальних громад і працівникам місцевих рад з правових та організаційних питань, – зазначив Анатолій Мельник.

У своєму виступі він подякував керівництву району за надану допомогу та участь у проведенні Дня обласної ради на теренах Сосниччини, окреслив основні напрацювання в діяльності обласної ради і ті ініціативи, які планується втілити в її роботі у нинішньому скликанні.

Про перспективи розвитку Сосницького району розповів перший заступник голови Сосницької районної державної адміністрації Федір Демиденко. Проблем оздоровлення населення торкнувся у своєму виступі депутат обласної ради Олександр Карета. Досвід роботи Кудрівської сільської ради по вирішенню актуальних питань територіальної громади розкрила Кудрівський сільський голова Ольга Гордієнко.

Перед учасниками засідання з профільних питань діяльності органів місцевого самоврядування виступили та відповіли на численні запитання представники обласної ради: Сергій Кравченко – заступник начальника аналітичного відділу виконавчого апарату обласної ради; Поліна Богуш – начальник юридичного відділу; Олександра Негода – заступник начальника організаційного відділу та Людмила Кушнір – головний спеціаліст управління комунального майна обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 18:12

У Чернігові відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 9 скликання Антоном Поляковим (206 виборчий округ).

"Чернігівгаз" відкрив два сучасних Центри обслуговування клієнтів - в Носівці та Ріпках 16:45

На минулому тижні АТ «Чернігівгаз» відкрило модернізовані Центри обслуговування клієнтів ще в двох районах області. Віднині нову якість сервісу зможуть оцінити понад 12,3 тис споживачів газу Носівського та майже 7 тис Ріпкинського районів.

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту 15:29

У прикордонному Ріпкинському районі на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (на Гомель) тривають роботи з поточного середнього ремонту.

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде 13:43

До відома мешканців міста Чернігова:

Як працюють кар’єрні радники?

Як працюють кар’єрні радники? 13:04

Шукати роботу та будувати кар’єру тепер допомагають кар’єрні радники, які з’явились у службі зайнятості на початку нинішнього року. Це не нові кадри, а фахівці служби, які пройшли відповідне навчання.