Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 05:29:48

На українсько-російському державному кордоні у пункті пропуску “Сеньківка” відкрито перший прикордонний знак

07.11.2012   16:20

7 листопада в рамках польового етапу робіт з демаркації на українсько-російському державному кордоні у пункті пропуску “Сеньківка” Городнянського району відкрито перший прикордонний знак.

Його встановлення здійснено відповідно до двосторонніх домовленостей між Президентом України Віктором Януковичем та Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним за підсумками П’ятого засідання українсько-російської міждержавної комісії, що відбулося в м.Ялта 12 липня 2012 року.

Від української сторони у заході взяли участь Перший заступник Міністра закордонних справ України Руслан Демченко, Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

Російську сторону представляли Статс-секретар-заступник Міністра закордонних справ Російської Федерації Григорій Карасін та керівник Прикордонної служби ФСБ РФ Володимир Пронічев.

Як зазначив перший заступник міністра закордонних справ України Руслан Демченко, встановлення першого прикордонного знаку на українсько-російському кордоні стало можливим завдяки безпосереднім домовленостям між президентами України та Росії, що є чітким свідченням досягнутого високого рівня взаємної довіри, дружби і партнерства між двома державами.

За словами Статс-секретаря-заступника Міністра закордонних справ Російської Федерації Григорія Карасіна, перший прикордонний знак знаменує початок демаркації кордону між сучасною Росією і сучасною Україною, тому відповідним службам у майбутньому треба ще багато чого зробити, оскільки при демаркації треба врахувати інтереси місцевого населення, щоб цей кордон став кордоном дружби і тісного співробітництва, аби він не розділяв, а об’єднував обидві держави.

“Ми розглядаємо цей кордон як кордон дружби, всебічної взаємодії і співробітництва. Для цього зроблено чимало – ми удосконалюємо договірно-правову базу нашого кордону, організовуємо роботу пунктів пропуску, активно працюємо над питанням спільного контролю і створюємо преференції для перетинання нашого кордону громадянами Російської Федерації та України, вводимо інновації для спрощеного перетину кордону”, – наголосив Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин.

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини