Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 серпня, 23:58:23

ОПОРА: В Чернігівській області вибори пройшли на належному рівні

29.10.2012   14:46

У понеділок, 29 жовтня, відбулася прес-конференція за результатами спостереження за виборами в Чернігівській області ГМ "ОПОРА".

Про факти порушень в день виборів розповів Євгеній Романенко. Він повідомив, що в населених пунктах 207, 208, 209 та 210 округів в день виборів була неприбрана агітація різних політичних сил та кандидатів.
Також спостерігачі ОПОРИ практично в усій області розміщена асоціативна зовнішня реклама про досягнення влади в області та інші.

Спостерігачі відслідковували всі процеси на дільницях.
"Технічні порушення, емоційна напруга, бюлетені у неопломбованих коробках привозилися до ОВК (206 округ), члени ДВК приїзджали з печатками до ОВК (206 округ), великі черги з членів ДВК біля ОВК № 207 (м.Корюківка), у ОВК №208 переписувалися протоколи з дільниць прямо в окружній комісії", - розповів Євген Романенко.

"День голосування пройшов хоч і з огріхами, але завдяки роботі спостерігачів технічні порушення усувалися оперативно. Масових фактів порушень не було зафіксовано. Комісії не дуже добре обізнані із законодавством", - повідомив Геннадій Максак.

За його словами в порівнянні із 2010 роком кількість порушень зменшилася.

На деяких дільницях відбувалися моменти, які не підпадають під закон і вимагали окремої уваги для їх вирішення.
Геннадій Максак розповів, що "на одній із дільниць жінка дуже похилого віку важко пересувається приходила з різними документами, але без паспорта, спостерігачі вмовили голову ДВК вже дати їй можливість проголосувати".

Взагалі за словами спостерігачів для Чернігова компанія пройшла досить тихо і спокійно.
"Державі треба працювати над вдосконаленням процесу виборів. Це стосується і приміщень, і технічного забезпечення. Деякі порушення переходять від компанії до компанії", - підсумував президент Поліського фонду.

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Міфологічні мотиви та образи в українському мистецтві" 15:37

23 серпня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана з нагоди Дня незалежності України відбулось відкриття виставки «Міфологічні мотиви та образи в українському мистецтві».

У Чернігові відзначили День Державного Прапора

У Чернігові відзначили День Державного Прапора 15:06

П’ятнадцять років тому на знак глибокої поваги українців до одного з основних символів держави був підписаний Указ Президента про встановлення Дня Державного Прапора України.

Призначено керівника комунального закладу РЛП

Призначено керівника комунального закладу РЛП "Міжрічинський" 13:29

Виконуючим обов’язки директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради призначено Сергія Кошового.

У Чернігові борються з самовільним під'єднанням до комунальних мереж

У Чернігові борються з самовільним під'єднанням до комунальних мереж 13:16

Щоквартально інспектори КП «Чернігівводоканал» виявляють по декілька самовільних приєднань до мереж комунального водопостачання та водовідведення.

Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав автомобіль

Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав автомобіль "швидкої" 12:59

Лікувально-профілактичний заклад «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради днями отримав новий сучасний автомобіль марки Peugeot.