Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 01:19:31

ОПОРА: В Чернігівській області вибори пройшли на належному рівні

29.10.2012   14:46

У понеділок, 29 жовтня, відбулася прес-конференція за результатами спостереження за виборами в Чернігівській області ГМ "ОПОРА".

Про факти порушень в день виборів розповів Євгеній Романенко. Він повідомив, що в населених пунктах 207, 208, 209 та 210 округів в день виборів була неприбрана агітація різних політичних сил та кандидатів.
Також спостерігачі ОПОРИ практично в усій області розміщена асоціативна зовнішня реклама про досягнення влади в області та інші.

Спостерігачі відслідковували всі процеси на дільницях.
"Технічні порушення, емоційна напруга, бюлетені у неопломбованих коробках привозилися до ОВК (206 округ), члени ДВК приїзджали з печатками до ОВК (206 округ), великі черги з членів ДВК біля ОВК № 207 (м.Корюківка), у ОВК №208 переписувалися протоколи з дільниць прямо в окружній комісії", - розповів Євген Романенко.

"День голосування пройшов хоч і з огріхами, але завдяки роботі спостерігачів технічні порушення усувалися оперативно. Масових фактів порушень не було зафіксовано. Комісії не дуже добре обізнані із законодавством", - повідомив Геннадій Максак.

За його словами в порівнянні із 2010 роком кількість порушень зменшилася.

На деяких дільницях відбувалися моменти, які не підпадають під закон і вимагали окремої уваги для їх вирішення.
Геннадій Максак розповів, що "на одній із дільниць жінка дуже похилого віку важко пересувається приходила з різними документами, але без паспорта, спостерігачі вмовили голову ДВК вже дати їй можливість проголосувати".

Взагалі за словами спостерігачів для Чернігова компанія пройшла досить тихо і спокійно.
"Державі треба працювати над вдосконаленням процесу виборів. Це стосується і приміщень, і технічного забезпечення. Деякі порушення переходять від компанії до компанії", - підсумував президент Поліського фонду.

Останні новини Чернігівщини

Обсяг роботи військових лікарів Чернігівщини вражає

Обсяг роботи військових лікарів Чернігівщини вражає 18:12

Вже десятки років у Чернігові функціонує 407-ий військовий госпіталь. Тисячі військовослужбовців гарнізону та області, ветерани військової служби та цивільне населення скористалися послугами медичного закладу та звертаються й донині.

Чернігів вперше прийняв міжнародний фестиваль

Чернігів вперше прийняв міжнародний фестиваль "JAZZ BEZ" 17:49

Кочуючий світом Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики «JAZZ BEZ» 12 грудня вперше в своїй історії завітав до Чернігова.

В Ніжині поліція викрила підпільну нарколабораторію

В Ніжині поліція викрила підпільну нарколабораторію 15:50

Поліція Чернігівщини затримала у Ніжині групу чоловіків, які забезпечували наркотиками не лише мешканців міста, а й жителів усієї області. Затриманим світить до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Вшанували ліквідаторів Чорнобильської трагедії

Вшанували ліквідаторів Чорнобильської трагедії 15:45

Традиційно в Україні 14 грудня вся спільнота вшановує героїв-ліквідаторів Чорнобильської трагедії, завдяки мужності яких вдалося приборкати цю страшну аварію.

Визначили переможців конкурсу

Визначили переможців конкурсу "Кращий студент Чернігівщини" 15:37

У Міському Палаці культури ім.В.Радченка 12 грудня відбувся конкурс "Кращий студент Чернігівщини". Тут зібралися студенти та ті, хто прийшов підтримати претендентів на перемогу.