Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 жовтня, 14:26:54

Поліція Чернігівщини провела навчання, в ходів яких відпрацювала реагування на позаштатні ситуації під час виборів

07.03.2019   15:43Агенцiя

В навчаннях взяли участь поліцейські, рятувальники та бійці Національної гвардії України, які напрацьовували взаємодію під час забезпечення публічної безпеки на виборах.

Керував навчаннями заступник начальника ГУНП в Чернігівській області полковник поліції Дмитро Лось. Він здійснював контроль і координацію дій підрозділів, вказував на проблемні моменти, які потребують доопрацювання.
Учасники навчань провели ретельний вишкіл груп реагування патрульної поліції, слідчо-оперативних груп та вибухотехніків. Під час «прогону» кількох сценаріїв розвитку подій біля виборчих дільниць керівники різних підрозділів узгоджували синхронність дій з колегами.

У рамках навчань поліцейські, нацгвардійці і рятувальники відпрацювали спільні дії під час виявлення різних порушень під час виборів. Зокрема, дії співробітників різних відомств під час виявлення фактів підкупу виборців, виявлення вибухонебезпечних предметів та реагування на позаштатні ситуації.

Наприкінці навчань Дмитро Лось разом із керівниками підрозділів провів аналіз дії поліції та адекватність реагування правоохоронців на порушення.

Останні новини Чернігівщини

Щоб

Щоб "тихе полювання" було в задоволення 09:39

Осінь – чудова пора для збирання грибів. Щоб зробити це хобі цікавим і головне – безпечним, варто дотримуватись правил, які допоможуть не лише зробити відвідування лісу приємним, а й зберегти здоров’я.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Талант у спадок" 09:31

18 жовтня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Талант у спадок».

Чернігівською митницею припинено 894 порушення митних правил

Чернігівською митницею припинено 894 порушення митних правил 09:14

Протягом січня-вересня 2019 року за фактами порушень митного законодавства Чернігівською митницею ДФС було заведено 894 справи про порушення митних правил, загальною вартістю предметів правопорушення – понад 3,9 млн гривень.

Чернігівські ради стабільні

Чернігівські ради стабільні "середнячки" в рейтингу коаліції "Прозори ради" 09:00

17 жовтня відбулась прес конференція «Чи впливає рейтинг на прозорість та підзвітність Чернігівських рад?». Члени коаліції «Прозорі ради» презентували результати рейтингу участі громадян в процесі прийняття рішень органами місцевого самоврядування.