Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 жовтня, 22:19:11

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради

27.12.2018   11:23

26 грудня, у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради, за головуванням заступника з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Сивенка.

У ході засідання заслухали інформацію начальника відділення комплектування Прилуцького об’єднаного міського військового комісаріату Єгора Волобуєва «Про проведення у січні-березні 2019 року приписки до призовної дільниці громадян 2002 року народження».

«Про заходи щодо протидії поширенню пияцтва, алкоголізму та наркоманії серед населення міста», «Про затвердження протоколу від 4 грудня 2018 року №3 засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів господарювання, які здійснюватимуть відпуск препаратів інсуліну за пільговими рецептами в 2019 році» та «Про затвердження протоколу від 4 грудня 2018 року №3 засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів господарювання, які здійснюватимуть відпуск лікарських засобів та харчових продуктів за пільговими рецептами в 2019 році» доповіла заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Фесенко.

Керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Малоголова проінформувала членів виконкому «Про Перспективний план роботи виконавчого комітету Прилуцької міської ради на 2019 рік» та «Про план роботи виконавчого комітету Прилуцької міської ради на І квартал 2019 року».

Члени виконавчого комітету заслухали начальника відділу сім’ї, молоді та спорту міської ради Олену Опанасенко «Про затвердження плану заходів з реалізації в місті Прилуки на 2019 рік Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність  здоровий спосіб життя  здорова нація» та ухвалили рішення про новий склад Координаційної ради з питань популяризації серед населення оздоровчої рухової активності при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.

У ході засідання були розглянуті всі питання порядку денного, внесені пропозиції та ухвалені відповідні рішення.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж 15:21

Упродовж минулої доби в підрозділах Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини на чергуванні перебувало 187 чоловік особового складу, 59 одиниць основної та спеціальної техніки.

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності 14:43

У провадженні Господарського суду Чернігівської області знаходиться справа № 927/94/19 за позовом DTEK HOLDINGS LIMITED (ДТЕК ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД), за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Державної фіскальної служби України, до BLACKBERRY LIMITED (Блекберрі Лімітед) та фізичної особи – підприємця Антоненко Олександра Володимировича про припинення порушення прав інтелектуальної власності.

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО 12:23

З «Оптикою Бога» прийшла до чернігівських студентів письменниця та видавчиня, яка увійшла до ТОП-100 найуспішніших жінок України - Мар’яна Савка. Вона стала однією з учасниць міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври».

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 12:03

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у вересні 2019 р. в області, як і в Україні, становив 100,7%.

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів 11:48

Проекти-переможці цьогорічного голосування в Бюджеті участі оголошені та затверджені робочою групою 15 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини