Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 05:41:25

Європейська Ініціатива "Мери за економічне зростання"

09.06.2018   10:37

7 червня у малій залі виконавчого комітету відбулося перше засідання робочої групи з розробки Плану місцевого економічного розвитку міста Ніжина під головуванням першого заступника міського голови Григорія Олійника. На засіданні були присутні заступник міського голови Сергій Осадчий, керівники відділів та служб, представники бізнесу, освіти та громадськості.

Даний План реалізується в рамках Європейської Ініціативи «Мери за економічне зростання», учасником якої місто є з грудня 2017 р.

На початку засідання Григорій Олійник зазначив про важливість вступу м. Ніжина до Ініціативи та готовність міста до плідної співпраці як з нею, так і з громадою міста.

Головний спеціаліст сектору з питань інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Віра Топіха презентувала членам робочої групи інформацію про саму Ініціативу, її концепцію та етапи розробки Плану місцевого економічного розвитку. Віра Василівна акцентувала увагу на тому, що для реалізації Проекту потрібна обов’язкова співпраця влади з громадою та бізнесом.

Члени робочої групи після ознайомлення з презентацією поділилися своїми думками та баченням щодо розробки Плану, можливих напрямків економічного розвитку.

Тож, співпраця з Ініціативою перейшла в активну фазу реалізації.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини