Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 серпня, 07:18:23

Анатолія Кирилюка обрано головою міської спілки ветеранів Афганістану

17.05.2018   08:41Агенцiя

15 травня в м.Чернігові відбулась виборча конференція Чернігівської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

В роботі конференції взяли участь голова Чернігівського обласного відділення УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Олександр Соколов та голова Чернігівської обласної організації сімей загиблих в Афганістані військовослужбовців Лариса Кожар.

На початку роботи до учасників конференції звернувся Анатолій Кирилюк – заступник голови Чернігівського обласного відділення УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) з інформацію про рішення президії Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) щодо покладання на нього виконання обов’язків голови міської організації до проведення виборної конференції, у зв’язку з передчасною смертю попереднього керівника організації Миколи Івановича Стрільця, який впродовж останніх вісімнадцяти років успішно очолював міську організацію ветеранів Афганістану. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Миколи Івановича та усіх загиблих і померлих бойових побратимів.

За результатами голосування учасниками виборчої конференції одноголосно обрано головою міської організації Анатолія Кирилюка, який подякував делегатам конференції за довіру та обрання головою і запевнив, що докладе ще більше зусиль для того щоб кожна мати, дружина та дитина учасника бойових дій в Афганістані та в інших країнах відчули підтримку та турботу нашої спілки. Також делегати обговорили нагальні проблеми, вносили пропозиції та ставили запитання.


Віктор Кошмал

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 18:12

У Чернігові відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 9 скликання Антоном Поляковим (206 виборчий округ).

"Чернігівгаз" відкрив два сучасних Центри обслуговування клієнтів - в Носівці та Ріпках 16:45

На минулому тижні АТ «Чернігівгаз» відкрило модернізовані Центри обслуговування клієнтів ще в двох районах області. Віднині нову якість сервісу зможуть оцінити понад 12,3 тис споживачів газу Носівського та майже 7 тис Ріпкинського районів.

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту 15:29

У прикордонному Ріпкинському районі на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (на Гомель) тривають роботи з поточного середнього ремонту.

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде 13:43

До відома мешканців міста Чернігова:

Як працюють кар’єрні радники?

Як працюють кар’єрні радники? 13:04

Шукати роботу та будувати кар’єру тепер допомагають кар’єрні радники, які з’явились у службі зайнятості на початку нинішнього року. Це не нові кадри, а фахівці служби, які пройшли відповідне навчання.