Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 грудня, 04:04:44

Пільги зі сплати земельного податку у Чернігові на 2018 рік

02.12.2017   10:10Чернігів

У наступному, 2018 році, чернігівці, яким управління праці та соціального захисту населення районних у місті Чернігові рад призначили субсидії, платитимуть 50% земельного податку за земельні ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Таке рішення прийняла Чернігівська міська рада на пленарному засіданні 25-ї сесії 30 листопада.

Додаткові пільги зі сплати земельного податку за земельні ділянки на наступний рік встановлені також для представників бізнесу міста.

Так,  для громадян, фізичних осіб-підприємців, підприємств, установ та організацій за земельні ділянки, що належать до категорії "землі промисловості" встановлена пільга у розмірі 33%.

Громадяни, фізичні особи-підприємці, підприємства, установи та організації за земельні ділянки, що належать до категорії "землі транспорту", також  матимуть пільгу в розмірі 33%.

Така ж пільга у розмірі 33% надаватиметься за земельні ділянки категорій "землі житлової та громадської забудови, промисловості та інші категорії землі за комерційною функцією використання, у тому числі зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво" для громадян, фізичних осіб-підприємців, підприємств, установ та організацій міста.

Перелічені категорії землевласників матимуть пільги за умови відсутності у них податкового боргу зі сплати земельного податку станом на 1 січня 2018 року.

Крім того, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, підприємства, установи і організації, які здійснюють управління такими будинками, за земельні ділянки, зайняті житловим фондом, отримають пільгу в розмірі 75%. Вивільнені кошти мають бути спрямовані на утримання в належному стані житлового фонду.

Пільги у розмірі 75% зі сплати земельного податку надані й комунальним підприємствам міської ради, які виконують роботи із життєзабезпечення міста, а саме: КП "Чернігівське тролейбусне управління", КП  "АТП-2528", КП "Зеленбуд", КП "Чернігівводоканал", КП "Центральний парк культури та відпочинку", КП "Міський Палац культури". Вивільнені кошти комунальні підприємства повинні спрямувати на капітальні ремонти, оновлення та модернізацію основних засобів своїх підприємств.

Цим же рішенням міська рада звільнила від сплати земельного податку на 2018 рік у розмірі 100% органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, заклади, установи та організації, спеціалізовані санаторії України для реабілітації, лікування та оздоровлення хворих, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України та Державну прикордонну службу України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів,;

Рішення набирає чинності з 1 січня 2018 року.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Нових керівників філії ПАТ

Нових керівників філії ПАТ "НСТУ" "Чернігівська регіональна дирекція" представили колективу. ВІДЕО 14:31

Менеджером філії став депутат Чернігівської міської ради Вадим Соколюк, продюсером – журналіст Артем Шелковий.

На кордоні вилучили мисливські набої…

На кордоні вилучили мисливські набої… 14:23

Вчора, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Славутич» оформлявся на виїзд з України легковий автомобіль «Фольксваген», під керуванням 32-річного громадянина України.

Як сьогодні в Корюківці зламали Фьодорова. ФОТО

Як сьогодні в Корюківці зламали Фьодорова. ФОТО 14:12

13 грудня 2017 року. Прикордонне містечко Корюківка. Чернігівщина.

У районах мають пришвидшити темпи реалізації проектів регіонального розвитку

У районах мають пришвидшити темпи реалізації проектів регіонального розвитку 13:55

Про те, як освоюються кошти інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР та субвенцій, говорили з представниками районів на онлайн-нараді в облдержадміністрації.

Рятувальники провели лекційне заняття серед працівників ПрАТ

Рятувальники провели лекційне заняття серед працівників ПрАТ "Новгород-Сіверський сирзавод" 13:48

12 грудня з працівниками ПрАТ «Новгород-Сіверський сирзавод» провідним інспектором Новгород-Сіверського районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області та інженером з охорони праці підприємства проведено профілактично-роз’яснювальне лекційне заняття з питань цивільного захисту та забезпечення пожежної безпеки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини