Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 23:13:58

Олег Зарубінський: "Я не черговий парашутист з Києва"

13.06.2012   12:54Агенцiя

12 червня в Чернігові відбулася прес-конференція народного депутата України, заступника голови фракції Народної Партії у Верховній Раді, Голови Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Олега Зарубінського під час якої він розповів про своє ставлення до мовного закону, Євро-2012, газових угод, мажоритарки, кандидатів від Народної Партії та "революцію" в обласній організації.

Прес-конференція народного депутата Олега Зарубінського в Чернігові

Прес-конференція народного депутата Олега Зарубінського в Чернігові

"Я приїхав не з виборчих міркувань, - одразу попередив журналістів Олег Зарубінський. - Я приїхав з іншої нагоди. Сьогодні відбулася обласна конференція Народної Партії, на якій Олександр Володимирович Кириченко був обраний головою обласної організації Народної Партії. Я одразу це хотів сказати, щоб ви не подумали, що це черговий парашутист з Києва, який буде окучувати терена Чернігівської області заради своїх меркантильних виборчих цілей".

За словами народного депутата обрання Олександра Кириченка має стати в певній мірі революцією аби робота обласної партійної організації набула нової якості, щоб вона стала більш публічною, бо в змістовному плані багато чого роблять. "Ось сьогодні я почув, що і в Ніжині, і в Щорсі, і в Чернігові, і в інших районах та містах наші однопартійці багато чого роблять, але політична партія має бути більш публічною", - сказав Олег Зарубинський.

Він переконаний, що з новим керівником відбудеться така революція, буде інша якість, інше дихання. Важливо аби Чернігівська обласна організація стала живим пульсуючим організмом, який би мешканці Чернігівщини відчували та знали, щоб був постійний зв'язок із громадою, дискусія та оцінка дій партійців. "Я думаю, що Олександр Кириченко буде домагатися того, щоб Чернігівська Правда перетворилася в Чернігівську Істину, бо правда у кожного своя, а істина одна", - висловив сподівання народний депутат.

Пан Зарубінський також наголосив на тому, що обласна організація Народної Партії зараз активно працює над залученням до своїх лав молодих, енергійних та активних людей, щоб передати їм досвід та мудрість тих, кого поважають та шанують в партії: Василя Ковальова, Петра Савича, Світлани Пасталиці та інших відомих народників. Звичайно, вони не покинуть партію і стануть мудрими наставниками молодому поколінню.
Ні для кого не є таємницею, що Народна Партія завжди пропагувала ідею мажоритарних виборів, щоб виборці голосували за конкретну людину та її справи, а не за ярлики та бренди. Так буде і на осінніх виборах до парламенту.

"Левова частка нашої уваги, організаційних, матеріальних, людських, інтелектуальних ресурсів буде зосереджена на проходженні кандидатів від Народної Партії по мажоритарним округам.  У нас є достатня кількість людей, які є впізнаванні, шановані і авторитетні. Ми сподіваємося, що наше представництво у новій раді буде достатньо потужним", - сказав Олег Зарубінський.

Стосовно кандидатів на чернігівські округи ситуацію прояснив тепер вже голова обласної партійної організації Олександр Кириченко: "Сьогодні ми оприлюднили наші плани. Із шести округів Чернігівської області ми підемо по чотирьох: 205, 206, 208 та 209 округу. Саме в цих районах ми зосередимо свої сили і задіємо потенціал, який в нас є. Ми плануємо омолодити ряди для того, щоб зберегти ту енергію, той досвід, який вносили і Пасталиця Світлана Василівна, і Савич Петро Іванович і Ковальов Василь Олексійович. Але я думаю, що найближчим часом нові обличчя з'являться в усіх районних організаціях".

За словами керівника обласної організації від народників по 205 округу буде балотуватися співвласник ФК "Десна" Юрій Тимошок, по 206 округу  піде він сам, по 209 - голова Ніжинської міської організації Ігор Пучка, по 208 - депутат Київради Михайло Голиця.

Сєдова Ксєнія

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини